Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolestivé končatiny ,prečo ?

Príspevok v téme: bolestivé končatiny ,prečo ?
natusa42

dobrý večer ,mám taký problém ...nebola som zatiaľ u Mudr,ale raz som jej spomenula,že mám takýto problém ,ale ona mi povedala len ,že " to sú nervy " ,ale neviem ,nie som si istá,takže môj problém je v tom ,že mám veľmi slabé akoby ochabnuté končatiny ,najskôr to začalo od rúk (po tom ako som taz odpadla v zime),začali ma hrozne bolieť zápastia,nie je pritom možné,že by som si ich presilila -prakticky nič nerobím okrem čítania kníh a učenia :)
potom ma začali bolieť kosti na tých rukách ,ptoom žily,neskôr som však už akoby bolesť pocítila aj v nohách ,okolo členku vyššie ,a to nie je typická bolesť nôh ako ked ste unavení,je to niečo iné,akoby "slabé nohy " ,taký divný pocit,nemôžem pomaly ani chodiť kvôli tomu ..a už ma to bolí až po okrajoch nôh až k ppalcom ...je to taký divný pocit,taký som ešte nikdy nemala ...čo to môže byť ???

Ivka 1

Správne fungujúce tráviace ústrojenstvo je základom všetkého. V hrubom čreve sa nachádza 70 % imunity . Pri hnačkách dochádza k vylučovaniu minerálov z tela.
Nastáva neustály pocit slabosti a pridružujú sa ďalšie a ďalšie ťažkosti.Ak je nedostatok minerálov,stopových prvkov,nevstrebávajú sa ani vitamíny. Takže v prvom rade je potrebné odstrániť alebo aspoň eliminovať hnačky. Bez potrebných vyšetrení to však nejde.

RADArada

...presne tak-poriadne vysetrenie...a zacni od denzitometrie/hustota kosti/
ale sak nakoniec je to tvoja vec-lebo stale mas na vsetko nejake odpovede-a stale odkladas lekarov-obvodna ti toho vela neurobi-treba ist k odbornicke...
no a i keby to bolo zo stresu-tak vysetrenia su velmi dolezite-aby si bola ista ci uz tie straty pri hnackach nezasiahli aj ine veci...

RADArada

...nepisem hned ze mas 100%stres-ale ze MOZNO to mas zo stresu-ty musis posudit...
mne ta dotycna hovorila ze mala tiez hnacky do tej doby kym nechodila do jednej prace kde bol zly kolektiv-museli makat a tak/proste stres,stres a este raz stres/...jakmile do prace prestala chodit hnacky sa jej vytratili-a ked nastupila do inej prace vsetko sa jej zlepsilo-dokonca hovorila ze ma pravidelnu stolicu a tak...
no,a este jedna vec tie hnacky mozu posobit aj na tie nohy-hnackami stracas vela miner.a vit.a odvodnujes telo-tak to bude asi vsetko prepojene...
ale nepisem na 100%ze je to zo stresu-JE TO JEDNA Z MOZNOSTI...
a ako si dopadla vcera?pisala si ze ides k lekarke...

natusa42

Radarada -ale stres zeby som mala cele dlhe mesiace ?ale ved aj v minulosti som mala stresy,ale nemala som hnacky :(:(neviem fakt

RADArada

...mozno tie hnacky mas zo stresu-poznam cloveka ktory mi hovoril ze tiez mal tieto problemi ked bol vo stresu-vodnate hnacky a podobne veci-a ked stres pominul pominuli aj hnacky...

natusa42

ved viem,ale reuma ?preboha :(:(
ivka 1 ,ano idem k lekarke vo stvtok,idem jej povedat vsetko ,co mi je takze sa na to "tesim " ..
a na tie hnacky nechcem hylak,jedla som ho tyzden vkuse (pred asi dvoma mesiacmi)a pomohol mi len na tie dni,ked som ho brala ,potom sa hnacky znova objavili a uhlie som tiez jedla a nepomohlo mi vobec :/bude to asi o inom ako o " traviacich tazkostiach " ...kedze to mam uz mesiace dlhe,vyse pol roka

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolestivé končatiny ,prečo ? - Fórum - ZDRAVIE.sk