Slak ma trafi..

Príspevok v téme: Slak ma trafi..
kpl

Som na seba taka nahnevana.. Neviem to rozdychat :(
Bola som vcera na sedeni so svojou psychoterapeutkou. Mala som na plane rozborat (konecne) vazne veci mojho zivota, pripravovala som sa na to sedenie cele dva tyzdne. Prisla som tam a tliachala uplne o nepodstatnych veciach, od veci. A tak ten kamen musim vlacit o dva tyzdne dlhsie. Dufam, ze ma dovtedy neporazi. Ako mam vydrzat teraz tie dva tyzdne? Vrr..

tinkuska

kpl.. mám podobný problém, a potrebovala by som tiez psychoterapeutku, nejaku dobru, a som z okolia NR, ak by si mi mohla povedat ku ktorej chodis bola by som ti vdacna. Drzim ti palce, nie si v tom sama

Iveta Michael

kpl...

tak musíš jej to povedať...ale povedz jej aj to že sa ti ťažko hovorí...

..no a som zvedavá ako to dopadne najbližšie potom nám povieš..?:)mám na mysli len to či sa to podarilo a či už cítiš trochu úľavu...napíš,oki? držím palce!

Iveta Michael

kpl...no tak povedz jej presne toto...že si to veľmi chcela povedať ale boli nejaké vnútorné zábrany...nech ti pomôže začať asi je to niečo kľúčové a ver tomu že pokiaľ jej to všetko nevyklopíš tak nebudeš mať celkom pokoj..

..neboj,nepripravuj sa znova,len ked prídeš zase povedz jej ako prvé to čo si napísala nám a ona už bude vedieť ako ti ,,napomôcť,, však od toho tam je ne? :))odvahu holka!