Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapálený záder na prste

De Fort

Na palci na nohe sa mi zapálilo nechtove lôžko. vyšlo mi vedla nechtu trochu mäsa. MOC TO BOLÍ máte nejakú radu?
Ďakujem.

EV

somebody new... tak ten Ichtoxyl asi nebola dobrá voľba... mne to zvyčajne do týždňa až 10 dní prejde... najlepší je ten repík a nehtíková masť

somebody new

Ja som na to pouzivala Ichtoxyl a aj to pomohlo ale dlho trvalo kym sa to vyliecilo. Ked uz ma to prestalo boliet a mala som tam chrastu isla som si trosku zabehat ved po mesiaci a pol liecby sa uz predsa nemoze nic stat...no a som opat na zaciatku..aaa..opat to mokva,boli..aaau

smm

Rada je jednoduchá a mnoho krát mnou odskúšaná.
Pri hnisavých zápaloch na rukách tieto ponoriť do znesiteľne horúcej slanej vody a v nej postihnuté miesto poriadne drhnúť a vymývať do tej doby pokiaľ voda príliš nechladne.
Potom si ruky poriadne opláchnuť.
Soľ v spojení s tou vodou vyžerie bakterie v rane.

aabbccdd

Chcel by som sa opytat ci by ste mi nevedeli poradit: mam od cizmy dosuchany clenok a zapalilo sa mi to a aj napuchlo neviete co by som si mal na to dat? dakujem

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapálený záder na prste - Fórum - ZDRAVIE.sk