Zapálený záder na prste

popcorn

mne na zádery pri nechtoch pomáha kalciová masť.. ale neviem či aj na zápaly.. skús.. ak to nepomôže na zápaly zlepší ti to kvalitu nechtu ;)

dadalb

zvykneš to "ufiknút"? ... to by som asi zomrela od bolesti ... a ufiknutie by mi nepomohlo, ja to mam asi aj z toho že som zle odstrihla necht...resp. mi na jednej strane zostalo taký ostrý koniec a ani neviem ako (keďže som ten proces tvorby tohto mojho problemu akosi ani nezaregistrovala) sa mi to postupne zapalilo...tak dufam ze to bude fajn...dakujem fakt za rady a pomoc...dam vediet ako mi to dopadlo :)

jojaaa

...to miesto je opuchnute, tymi obkadmi sa to upokoji a "zmensi". Krasne sa ti to zahoji. Je to len zapalene. Repik je zazrak! Prajem skore uzdravenie! Ps. Nic sa nebude musiet rezat. Pekny vecer este!

dadalb

ešte taká otázka, to vyrastené "mäso" budem musieť tak či tak dať vyrezať asi že? či to tými obkladmi a masťou sa zmenší alebo čo?
ďakujem

dadalb

Ďakujem za rady...hneď ich aj zrealizujem, snáď sa to zlepší, stále sa mi stáva, že s tým o niečo zavadím, alebo si do toho buchnem, no a tá bolesť...nič moc.