otec v druhej puberte?

Príspevok v téme: otec v druhej puberte?
lilaaa123

začalo to po otcovej 50-ke, lebo každý mu hovoril, že 50 mu netipuje, že vyzerá mladšie a tie také keci od veci. prešli 2 mesiace a on už má v Rakúsku kde pracuje frajerku aj sa tým už nechcene pochválil mamke dnes ráno. preriekol sa, ale robí že nič sa nedeje. od obeda je na pokeci kde si s ňou vypisuje a kričí na mamku a neustále jej vyčíta ako vyzerá a ju to ničí tak ako aj nás :( vôbec si neuvedomuje že zranil všetkých blízkych... teraz je doma a čaká za prácou. má viac ponúk ale chce takú aby bol blízko pri tej svojej novej frajerke. ale robí to stále, mám vyrážku a smeje sa mi že čo to mám na brade chápete?? a sestre lebo má široké plecia a pritom je chudučká. no ale z mamky stále a pred aj cudzími ľudmi... ja neviem no je to hrôza :(
neviem či je taká ona jeho frajerka dokonalá keď má z nás taký posmech

lilaaa123

už odišiel a cez net sa mamke ospravedlnil tak sa ho opýtala či už bude dobre. on jej odpovedal, že: "možno...asi...hej"
tak nechápem ako to myslel že sa ešte rozmyslí alebo ako? našla som na pokeci jeho nick tajný (ako s fotkou no dobre) a má v albumoch fotky seba ako sa nahý opaľuje ale má ich zamknuté ale viem aké sú lebo sa opaľuje na naháka, ako je to úbohé a strašne... má tam aj že je za každý príležitostný sex a podobne všetko len sex... už ho začínam nenávidieť asi mu treba dať najavo fakt kde je jeho miesto momentálne

lilaaa123

ide preč pozajtra aspoň bude chvíľu kľud. ale ešte zajtrajšok prežiť s tými jeho nadávkami na nás... dnes na mamku vychrlil asi všetky čo poznal, len preto že s ním nechcela ísť do mesta. chápete to? teraz je zas opitý

User_37597

pomoz mu najst pracu nejaku fasa a ako nahle vypadne z domu povymienajte zamky :D pockaj potom ako sa budete vy doma smiat :D

lenca45

Fuha, nehnevaj sa, ale je to hajzel clovek. Hlavne stoj pri mame a podporuj ju. Bud jej silnou psychickou oporou, zastan sa jej, ked jej otec nieco vycita. Ked jej povie nieco negativne, namietaj! Nenechaj ju v tom, moze ju to velmi zranit bez toho, aby to dala najavo. A otcovi skus pokojne dohovorit, skus argumentovat psychologicky, inteligentne, ukaz mu, ze on je ten, ktory je ubohy a daj mu jasne vediet, ze podporu ma Tvoju mama a ze sa Ti jeho spravanie protivy. Jednu hadku tolko prezijes. Drzim palce!

lilaaa123

neviem, bojím sa že keď mu niečo poviem tak ešte viac vybuchne. má takú povahu, nikto mu nič nemôže povedať, lebo začne so všetkým trieskať a posielať každého kam sa mu zachce.

teraz večer sa ozýval ku mamke či sa na neho hnevá. nič mu nepovedala, tak začal vrieskať že nech ho pošle rovno do pi.e, že on je jediná obeť tu doma... no neviem, ešte si aj otvoril vodku a pivo ale teraz išiel spať tak uvidíme ako ráno... ach jaj