Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aky batoh/ruksak ?

Príspevok v téme: Aky batoh/ruksak ?
bagpack

Ahojte,
Aky je podla vas najlepsi ruksak?
Musi byt vodotesny (inak nema ziadny vyznam).
Idealne taky 'stredny' (zeby okolo 30l?) proste nech je len na chrbte a nech nie je pod/nad/vedla
Musi byt lahko prenostny, nizka hmotnost, no aj napriek tomu extremne spolahlivy.
Poznate nieco take, kde na Slovensku (a okoli) sa take nieco da zohnat, idealne aj vyskusat ?
Dik

Anka24

Ak hľadáš stredný turistický batoh www.adamsport.eu. Vhodné na turistika, cestovanie, vysokohorská turistika, horolezectvo, skialpinizmus.

vaclavfilo

Ja som dostal teraz taky presne akurat velkosotou čo sedina chrbte, s pixel stenou kde si možeš ukladať pixeli podla seba, dost sranda to je a este to aj pekne vyzera

koral

Ja som tiež zháňal batoh, pretože chodievam často do hôr a dosť hodne som mal problém s premokaním. Zháňal som ho dosť dlho, ale potom som kúpil GreenHermit CT-1225. Má síce len 25 litrov ale maximálne pohodlný a nepremokavý. Aj cena bola super okolo 25 eur a navyše som to kúpil cez nejaký kupón tuším to bolo cez kuponyzdarma.sk. Takže ho môžem odporučiť

Jankaaaa :)

Vsadiť život na batoh? radšej vsádzaj na veci ktoré sú vnútri toho batohu ;) tak držím palce pri výbere :)

bagpack

To nie :-)

Avsak.. je to ako mat piate koleso na aute, rezerva :) 90% ludi to nosi aj tak zbytocne ale ked ju je treba, tak je na nezaplatenie :D

Nosit prsiplast len preto, aby som sa chranil proti dazdu je zas prilis narocne (radsej dam veci do ruksaku a budem robit ten layering).

A to brodenie rieky, co ak sa stratim? :) tak ziadne zlanovanie nebude :D

je to sice paranoidne, no nemam rad ked mam veci na ktore nemozem vsadit svoj zivot..

jankaaaaa :)

Keď bude lejak v lese dáš na batoh raincover a vnútro budeš mať suché :D alebo si kúpiš pršiplášť pod ktorý sa dá dať aj batoh :D a keď sa brodí rieka, väčšinou sa batohy púšťajú po lane nad riekou :))) nemyslím, že sa človek vydá na takú túru kde treba brodiť rieku bez lana :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.