Aku obuv na turistiku?

Milo210

moje everetty stali do 50€ už si presne nepamatam ale kvalitou su super nepremokaju a su aj kvalitne site tak ze som mal vzdy suche nohy

Solnicka1247

Ja mám Everety a mna stale nejakých necelých 40€ a som s nimi spokojna dobre drzia na nohe a su pohodlne :) vrelo odporucam

gabriela13k

A kolko stoja? a maju aj dámske a hlavne kde si ich kupil? potrebujem turistucku obuv a dost suerne ale tie ceny su neuveritelne

Milo210

ja som si kupil trekingove boty Everett mám ich od jesene a som s nimi spokojný nosil som ich aj v zime a boli super

Lukas__l

a kam chces chodit na turistiku len nejake kopceky alebo aj vysokohorska turistika? a hlavne kolko chces do toho investovat?

Ivanivani

Poradte akú a kde kúpiť dobrú turistickú obuv má sa oteplit tak chceme s manzelkou vybehnut konecne do prirody sice nevieme este kam ale zaklad je dobrá obuv :)

IOzz

Já doporučuji obuv Dolomite.ám je několik let a jsou bezva. Nezaznamenala jsem že by nějak povolovali, nebo tak. Jsou stále jako nové a že toho nachodíme.
www.dolomitestore.cz

Thourista

Ak nepotrebuješ tu najznámejšiu membránovu obuv od goratexu, tak za solídnu cenu je aj táto [url=pracant.eu obuv boston[/url] od firmy VM. Teraz tomu bude už tretia zimná sezona čo ich mam a som nadmieru spokojný. Nepotrebujem vysoliť o 100€ viac za rovnaku len značkovu membránovku :)