Mozu prestat vyrastat korienky vlasov po farbeni?

Príspevok v téme: Mozu prestat vyrastat korienky vlasov po farbeni?
Suphotam12

AHojte nevedela som ako presne mam pomenovat tuto temu. Tak to skusim v strucnosti opisat, o co mi ide.
Mam tmavo hnede vlasy a velmi silnu pigmentaciu. Ale pred cca vyse rokom som sa rohodla ze skusim blond. Vzhladom na moju silnu pigmentaciu vlasov som zakazdym pouzivala velmi silny peroxid a vlasy sa mi poriadne znicili a to tak, ze sa mi napr zacali lamat nie naspodu ale povedzme par cm od korienkov (lebo uz tam boli tak velmi znicene). Tak som si pred rokom (po6mes. blond) nafarbila spat na hnedu, ale samozrejme som ich mala strasne znicene a riedke kedze na vrchu hlavy som mala tak 5cm vlasy. Cakala som ze ked budu vyrastat budu opat take huste ako predtym ale zda sa mi ze tych cca 12cm vyrastenych mojich vlasov uz nie su take huste a kvalitne ako predtym. Preto sa pytam ci je mozne ze tym peroxidom som nejako znicila tie korienky pripadne ci je mozne ich znova nejako nakopnut napr tym ze kozna lekarka mi da na to nejaku vodicku..
Vlasy si uz nijako nefarbim, nechavam ich vyrastat a malinko podstrihavam.
Skusala som vselijake tie vodicky ako Capilan, reghaar, lopuchovu vodu....chcela by som mat vlasy ako predtym, momentalne ked chytim cop tak je tak trikrat az styrikrat tensi ako predtym a bojim sa ze aj po vyrasteni taky ostane...
Dakujem za odpoved

Ivka 1

Zaleží od koncentrácie peroxidu.Pri silnej koncentrácii by si mala spálenú aj pokožku hlavy, chrasty. Možno by bolo dobré,keby si si vlasy dala ostrihať na krátko a až zhustnú ,tak dorastú :)

Suphotam12

A nie je mozne ze som znicila aj korienky vlasov a tie proste uz niektore nikdy nevyrastu? ...Neviem ako funguje peroxid ci sa dostava az dovnutra pokozky hlavy...urcite ano..ale neviem do akej miery ovplyvni potom uz narastene vlasy....

vlasyVLASY

...aj PRASLICKA JE DOBRA A ZIHLAVA...
podla mna v cope mas stale este tie farbene vlasy a tym vlasom si narusila ich strukturu preto su tensie-ale ak ti dorastu uplne tvoje vlasy-uz ich budes mat hrubsie a pevnejsie-ale prevencia nezaskodi na vlasy...

Ivka 1

Skus sampon z konope alebo s vysokym obsahom aloe. Rovnako je dobre prestriekavat pokozku vlasov sprayom aloe a liecivych bylin.