strata vedomia

Príspevok v téme: strata vedomia
Brano03

Dobry den, chcel by som Vas poziadat o radu. Moja priatelka za uplynule mesiace uz trikrat odpadla, pricom vzdy pred stratou vedomia pocituje silne bolesti v zaludku. Po odpadnuti sme ju museli zakazdym kriesit, nepreberala sa priblizne 30 sekund. Po prebrati sa stazovala, ze nevidi, pricom sa jej zrak po priblizne minute zakazdym vratil. Jej vek je 20 rokov, meria 173 a vazi 48kg (je velmi chuda, pricom nedrzi ziadne specialne diety), ma trombozu a neustale velmi nizky tlak. Casto sa stazuje na bolesti hlavy a zaludka. S tymito problemami sme samozrejme navstivili uz aj doktorov, avsak na ziadne riesenie neprisli (po vysetreni vseobecneho lekara absolvovala gastroenterologicke vysetrenie zaludka sondou, CT mozgu, vysetrenie magnetickou rezonanciou a neurologicke vysetrenie), avsak bez ziadnych vysledkov. V pripade, ze by ste mali akukolvek predstavu o aky problem by sa mohlo jednat, pripadne by ste vedeli o moznej liecbe, pripadne ake odbornika treba navstivit, tak Vam budem velmi vdacny. Rovnako mi nevahajte napisat, ak si myslite, ze som zabudol uviest nejaku podrobnost. Za vsetky reakcie vopred dakujem!

Laurina22

Toto mala aj moja mama,vysledok:vysunute krcne stavce zasahujuce nervy,silna anemia(robili jej transfuziu),nizky tlak,pankreatitida a vred na dvanastorniku.

Priznaky zcela analogicke.