Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

novodoby zadany hlavny družba, ako to vlastne dnes funguje?

Príspevok v téme: novodoby zadany hlavny družba, ako to vlastne dnes funguje?
Žanetttta

Ahojte.
Chcem sa spýtať, keď ste sa vy vydávali /ženili alebo niekto z vašich známych ako to bolo s tým družbom? alebo hoci vy sám ste bol hlavným družbom ako to prebiehalo a čo sa od vás očakávalo?
Ide totiž o to že môj priateľ má byť hlavným družbom a dostali sme sa tým do trápnej situácie, pretože keďže máme vážny vzťah a plánujeme si aj spoločnú budúcnosť, nevieme presne ako sa má zachovať. Nechceme byť nezdvorilí a neslušný ..... no chcem preto vedieť ako to dnes chodí na tých novodobých svadbách.
Budúci manželia predpokladáme že budú mať svadbu - tradičnú so starými zvykmi. No nevieme si predstaviť ani ja ani priateľ žeby mal robiť tie " pytačky" akože vypytovať nevestu a podobne.
Poraďte ako vykľučkovať z tejto trápnej situácie keďže budúci ženích si to asi nedal veľmi dobre dokopy.

xy:)

bola som na niekolkych svadbach, ale teda som nevedela pomaly ani kto je druzba, cize ta uloha asi aj tak nie je nejaka extra specialna a zlozita ak vobec nejaka je..

talentmania

No u nas druzba nerobil vobec nic ani druzicky u nas to mal nastarosti tkz.STAREJSI a on robil zabavu a kecal vsade kde sa dalo, tak isto pytal nevestu a tie vsetky ceremonie co boli potrebne vtedy.:D))):D)))

xy:)

aka je vlastne funkcia druzbu? svadbe sa kazdy aj tak bavi so svojim partnerom, rodinou a priatelmi. preco by si ako druzbova priatelka mala ostat sediet v kute, nechapem..

soffa

no ked som mala ist za starsiu druzicku mala som vazny 5 rocny vztah,tak sme sa s kamoskou dohodli(kedze jej nastavajuci trval ze st.druzba bude jeho naj.kamarat)ze ma nebude nutit(partner by mohol byt urazeny ze sa mu nevenujem).zas na mojej svatbe som nemala star.druzicku a star.druzbu tiez z dovodu je moj brat ma dlhodoby vztah a mojho nastavajuceho sestra mala tiez vazny vztah.tak boli obidva pary,mali rozdelene funkcie,kto ako,co bude robit a bolo to fajn,.nikto z partnerov nebol nafucany,ze sa mu partner nevenuje.a svatbu sme mali pred mesiacom...naco robit rozbroje,ine je to ak partner nevadi ze ten druhy ma povinnosti ale nechat ho v kute sediet celu svatbu sa mi zda nefer.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

novodoby zadany hlavny družba, ako to vlastne dnes funguje? - Fórum - ZDRAVIE.sk