Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prispevok na cestovanie do prace

Príspevok v téme: Prispevok na cestovanie do prace
katinkavelve

Prosim Vas neviete niekto ako je to s prispevokom na cestu do prace? Pocula som, ze je to len pre tych, co boli min. 3 mesiace nezamestnany a registrovany na UP. Ako ucitelka mam popri uvere na byvanie trapny plat a do prace precestujem denne 130 km, co mi vezme skoro stovku mesacne. Zamestnavatel mi prispeje raz za pol roka 15 € co je nefer v porovnani s tymi, co maju pracu 2km a dostavame rovnako. A bohuzial nemam moznost robit blizsie, lebo moju poziciu blokuju dochodkyne!

roza

Tento príspevok o ktorom hovoríte platí úrad práce, aby nezamestnaní prijali aj prácu ktorá je ďalej od ich bydliska.
Existuje ale aj sociálny fond ktorý je povinný tvoriť každý zamestnávateľ, a z tohto fondu je zamestnávateľ povinný svojim zamestnancom poskytovať za určitých podmienok peniaze na dopravu do zamestnania a späť.
Asi ti Katinka tých biednych 15 eur poskytuje zamestnávateľ zo sociálneho fondu, ešte ti ich aj zdaňuje. Či ti dáva to na čo máš nárok to si musíš prečítať jeho pravidlá o sociálnom fonde.

katinkavelve

Pre ajjachcem :-)

Ospravedlnujem sa, ze som urobila ucitelom hanbu! :-) Pracujem ako pedagog, ale okrem pedagogickeho minima som ucitelstvo nikdy nestudovala. Pracujem v umeleckej oblasti, som umelec tzv. na volnej nohe a popritom na polovicny uvazok umenie- hudbu aj vyucujem. Nie je to ospravedlnenie, ale vramci studia som sa gramatike, matematike a pod. odborom naposledy venovala na ZS. Zial pocas Konzervatoria ani VSMU sme sa uz pisaniu okrem sukromnej posty skoro na ziadnej skole nevenovali a tak to obcas aj vyzera. :-) To len aby som Vas- beznych ucitelov neurazila a nezahanbila. :-)

A kedze nezamestnana som este nikdy nebola, nesplnam ani uvedene podmienky, tak asi nic z toho nebude. Skoda- len som si chcela prilepsit.

A za tie Y sa ospravedlnujem. Mrzi ma to, proste je to moj defekt. Mne to tak jednoducho nejak pasuje. Niekto vaha pri ciarkach ja pri i/y....

la femme

ja som poberala tento prispevok zhruba rok a pol dozadu a neviem uz ako mi to vyratali, ale viem, ze mi to pokrylo takmer cele naklady na cestovanie takze sa to urcite oplati..ale nezabudajte, ze vam to budu preplacat len tolko mesiacov, kolko ste boli registrovani na urade prace. btw, tiez som ucitelka :-)

ajjachcem

Tak mila pani ucitelka, tymi hrubkami si nam urobila krasnu hanbu...Tiez som vystudovala ucitelstvo.
Yet, presne toto zaujima aj mna, tiez ma teraz prijali do zamestnania, a budem tam dochdzat a tu stranku na internete som si nasla aj ja, ale je tam pisane, ze hradi cast...Tak ma zaujima, aka cast to je. Ci 50%, ci kolko?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prispevok na cestovanie do prace - Fórum - ZDRAVIE.sk