Maitalon antikoncepcia

zuzulka16

Ahojte, zacala som brat Maitalon ked som mala 17 cize pred 4mirokmi :) mala som problem s tym ze pred menstruaciou som chodila ako velky balon naplneny vodou.. a to nehovorim ani o tom ako ma boleli prsia..Doktorka mi odporucila HAK ze by sa to malo vyriesit... Maitalon mi velmi pomohol nemam ziadne neziaduce ucinky PMS sa uplne stratil menstruaciu mam bezbolestnu a schudla som 3 kg hlava ma pri nom nebolela ani raz..takze vrelo tuto antikoncepciu odporucam :D

alenaaa

ahoj, aj ja beriem túto antikoncepciu už dva roky. Žiadne vedľajšie účinky, akurát mi narástli prsia. Som s ňou absolútne spokojná :)

MotoGirl

ja beriem MAITALON už 2 roky a som uplne spokojná... za tie 2 roky mi prsia podrástli o dobre jedno číslo a ked mám pred krámami tak aj o dve síce ma sem tam tak týžden pred menzesom bolia prsia ale len na večer.... a nič som nepribrala čo ma dosť prekvapilo prsia mi podrástli ale na váhe ani o gram naviac... takže ja som s MAITANOLOM velmi spokojná :)

maitalon7

ahojte baby!
Brala som MAITALON antikoncepciu 2 roky. nie som spokojná. prsia my zvacsili a aj pribrala som 10kg. No minuly tyzden som isla do autoskoly musela som ist k doktorke vzal krv. Druhy den isla som pre vysledky a povedali my ze mám sice horsie vysledky s pecenom ake by mohla som mat. Isla som na inu gynekologiu a vypisali my SOFTINE. teraz skusim toto dufam ze bude uz ok vsetko.

MonyHal

Ahoj,

ja momentálne užívam túto antikoncepciu asi 5 mesiacov a zo začiatku som mala strašne výkyvy nálad a stále som plakala za niečo a palievala ma záha tak som zašla po dvoch mesiacoch k dr. a ta mi povedala aby som ešte mesiac počkala, že si telo musí zvyknúť a ak to neprestane tak mám prísť.Ako som bola na tej návšteve u gyndy tak mi to po 2 týždňoch prestalo nič ma nebolí, moja nálada je úplne normálna a v pohode. Mala som väčšie prsia a aj bruško no ako jem antikoncepciu prsia sa mi zmenšili, brucho tiež, pretože ich nemám také nafúknute, pretože táto antikoncepcia odvodňuje , takže mi to odľahčilo záťaž na chrbát. Takže som schudla asi nejaké 4 kilá a pri menštruácií aké som mala bolesti tak ich teraz nemám skoro vôbec. Každopádne každé telo je iné a preto neviem ako zareaguje tvoje. :)

TinaM

Ja som brala Jeanine, mali nejake specificke zlozenie hormonov a jedine tie mi vyhovovali. A pribrala som asi 4 kila.

lucinka128

TinaM :) nie nechcem len kvôli tomu, ale nebola by som ani proti:) Ja mávam aj veľmi veľké bolesti prvé dni ak mám krámy vieš a tak no :) len ma to tak zaujalo:) Ale ďakujem si zlatá :)

xtinusx - no ja som brala Diane a strašne som pribrala a mala som také závraty. Takže som to vysadila. teraz idem brať MAITALON :) tak dúfam že to bude mať na mňa dobré účinky :)

xtinusx

ako písala TinaM. na každého inak pôsobí. tento rok som mala dosť zdravotných problémov a prvé mesiace mi dr tvrdili že to bude antikoncepcia. až 3 doktorky sa mi priznali , že by antik. nikdy nepoužívali kvoli vedľajším účinkom, ktoré kvoli marketingovým ťahom ani len nie sú spomenuté na letáčikoch. vraj máloktorá doktorka či lekárnička berie antik... zrejme vedia čo robia tak som ju radšej vyradila aj ja.
ALE : už som sa stretla aj s tym že kamošky priberali a rástli prsia :)
Mne síce prsia nenarástli, ale aspon som za ten čas nepribrala.. ktovie čo by bolo ´dalej :)

TinaM

lucinka, na kazdu ucinkuju tabletky inak, neda sa to takto povedat. Niekto schudne, niekto priberie, niekomu sa plet zlepsi, niekomu nie. Niekomu prestanu bolesti, niekomu nie. Len dufam, ze nechces brat HAK len kvoli vacsim prsiam.