nevzrušená..

Príspevok v téme: nevzrušená..
emma_l

ahojte..mám úžasného partnera, ktorý je trpezlivý, citlivý a miluje ma..ale je tu problém..akokoľvek sa snažíme, nedokážem sa vzrušiť a teda nemožeme mať sex, pretože som dosť suchá..len málokedy sa podarí, že som vlhká a vzrušená a aj to vačšinou len na chvílku..partner ma dráždi ústami, aj prstami a nič..on sa urobí behom chvílky a ja nič..poraďte prosím..

ta3

Emma, ved prave ze sa velmi snazite, tam je pravdepodobne pes zakopany, pokuste sa iba maznat a nic neocakavat, ziadne vzrusenie, ziadne milovanie, celkom nic a ono to postupne pride, uz to opakujem velakrat, ale poviem to aj Tebe, najdolezitejsi sexualny organ je mozog, ak pristupujes k milovaniu s obavami typu: oh, ake to bude tentokrat?, zase budem sucha?, zase z toho nic nebude?, napokon ho preto stratim!, tak urcite sa nic nezmeni, mozete to skusat milionkrat, vsetko je to iba v Tvojej hlave, mas priatela, nezneho, trpezliveho, milujuceho, tak sa konecne uvolni, odviaz z retaze, aktivne sa zapoj do predohry, zabudni na chvilu na cely svet, aj na to ako sa volas, oddaj sa iba danej chvili, vnimaj kazdy priatelov dotyk, otvor sa pre ozajstne milovanie, oddaj sa mu nielen telom, ale aj srdcom, celou dusou, potom tam nebude miesto pre negativne myslienky, obavy a skllamanie a budes prekvapena, ako bude vsetko v njlepsom poriadku, jasne, ze to nepojde hned ako sibnutim carovneho prutika, ale postupne sa dopracujes do konecneho ciela, uvidis, mozes mi verit

emma_l

wrrrxxx, mmm..som zo svojím telom celkom spokojná, takže tu problém nebude..ale ďakujem :)
pupinkoš..už som skusila ten alkohol, niekedy trošíííčku pomože, ale chcem si to užit aj bez neho..
selinabel, presne viem ako sa cítiš..:/ aj mňa to trápi..

selinabel

emma. o tom by som si s tebou vedela popisat...mam presne taky isty problem a trapi ma to , citim sa jak frigidna ,,

pupinkoš

Ke´d budeš mať sex,tak si daj asi 1hod pred tým tak 2dcl fernetu/nie menej/,partnerovi to však povedz,dostaneš náladu,daj doby lubrikačny gel a budeš vidieť aky sex bude...super!!!

wrrrxxx

zo zaciatku som mala aj ja taky problem...neskor som zistila, ze to bolo kvoli tomu, ze som sa hanbila za svoje male prsia a bola som kvoli tomu pod takym tlakom, ze som sa nedoakazala uvolnit... tak som sa o tom s partnerom porozpravala a trocha tie stresy opadli... skus porozmyslat nad tym co ti je prijemne ked ti to parner robi, a keby ti to robil dlhsiu dobu, tak by ta to mozno zacalo vzrusovat...