Vyzehlene vlasy

Príspevok v téme: Vyzehlene vlasy
siuzi333

Cawte...mam priserne krepovite, huste, kucerave vlasy a uz neviem co s nimi. Tak som si ich zo zufalstva zacala zehlit. Akurat ze ked som si ich prvy krat dala vyzehlit bola som u kadernicky a bolo to perfektne no a ked som to skusala doma.....katastrofa....vlasy sa mi v priebehu par sekund opat zkuceravili. Nerozumiem tomu pouzivam ochranny sprej ktory navyse ulachcuje zehlenie a bez ohladu na to kolko laku nane potom navalim aj tak sa skuceravia....ja uz vazne neviem....prosim poradte mi !!!!

anka89

ja pouzivam na kucerave vlasy po umyti si ich vysusim a potom nastriekam z MATRIX DESIGN PULSE IRON IN ochranny sprej pod zehlicku takto vyzehlene vlasy sa mi nekuceravia ale su krasne hladke a rovnucke skus

Babika888

Ahojte, možete mi poradit?,,čo si mam dat na vlasy po vyžehleni aby sa mi nestočili naspäť? alebo pred žehlenim? alebo aky sprej mam použiť ?

M 25

záleží velmi od žehličky a od prípravkov na vlasy .. a možno aj od kvality vody.. od úpravy..

však sa zamysli, nie?!

lulinka6

prosim poradte,ako je to mozne ze ked mi kadernicka vyzehli vlasy vydrzi to aj 4 dni a su hebke a ked si ja sama tak su take drsne a furt ich musim prezehlovat ??

natusa

tak tu je ten link. www.perlacosmetic.sk

myslim ze prave toto mi pomaha ze ich mam zdrave aj po castom zehleni a vobec nie suche.a pouzivam ho pri kazdom umyvani.a kondicioner nepouzivam ziadny,pretoze kadernicka mi povedala ze na kucerave vlasy mam pouzivat iba nezmyvatelne balzamy,alebo taketo masky co dlhsie posobia.inak na fixaciu nepouzivam zaidny lak.iba vosk na vlasy si dam trochu na konce aby som ich mala take uhladenejsie

kika155

nic :) ja si vlasy poriadne vyfukam, aby neboli hore padnute a dole nafuknute, ale opacne. potom si na ne napatlem take riadne mastne serum (tusim schwarzkopf) ale mam pocit ze to kupis len u kadernicky. musis dat toho riadne. maximalne natupirujem, ale vacsinou to drzi tvar.

siuzi :)

co sa tyka starostlivosti no tak ja si ich tiez umyvam tak cca 2-3kart do tyzdna vzdy po umyti si dam kondicioner a raz do tyzdna masku pouzivam tiez krem na vlasy a taky sprej predtym neu si ich idem zehlit inak presne si to vystihla s tym zehlenim :)) u mna je to tiez tak ze nez si vyzehlim celu hlavu mam och zas zvlnene