Fľaky z potu na tričkách

Príspevok v téme: Fľaky z potu na tričkách
Ontário

Čavte. Nepatrím k ľuďom, čo sa moc potia. Aj frajerka mi povedala, že za 4 roky necítila zo mňa ani raz pot.
Lenže keď je von "hic" a človek má na sebe obtiahnutejšie, tesnejšie tričko, pot pod pazuchami vzniká a to tričko ho vsakuje. Ešte keď používam sprej, tak sa vlastne zmieša pot so sprejom (aj keby človek používal guličku, sprej a neviem čo všetko naraz, v teple vznikne vždy pot-mokro)a potom vznikajú fľaky pod pazuchami na tričkách. Staršie tričká som musel kvôli tomu vyhodiť, lebo to nešlo oprať. Ako sa toho zbavujete? Klasické pranie, či tam lejete aj prípadne vanish na tie konkrétne miesta?

AdamKrt

jankaaaaaaaaa
Dnes 21:57 - mydlo pouzivas na sucho ? Skus aj ten tuhy antiperspirant pouzit na prave UMYTE a MOKRE podpazusie.

jankaaaaaaaaa

kto sa podujme na test a da si pod jednu pazuchu len sprej a pod druhu tuhy deodorant? :D alebo pod jednu nic a pod druhu hocijaky deodorat/antiperspirant? :D

jajka001_

ked sa moc potim,aj tie vreckovky pouzijem. ale aj tak, uz je neskoro lebo tie flaky na tricku uz su. potom si musim davat pozor aby som nedvihala ruky:) neviem si predstavit ake by to bolo ak by som sa fakt ze extremne potila. ja som praveze kedysi sa ani nepotila pod pazuchami - este predtym ako som zacala pouzivat antiperspirant