Unava v tehotenstve

Príspevok v téme: Unava v tehotenstve
lizinka

Caute baby..chcem sa spytat, aj vy ste boli tak velmi unavene v prvom trimestri? ja by som nonstop spala, stale ma klati a to mam pracu fyzicky dost narocnu...a z jedla ma napina, a z voni ani nevravim...pritom kazdy do mna husti, ze ved sa premoz, tehotenstvo nie je choroba...ale ked to male si pyta tolko spanku...pred tym som bola aktivna, za den som dala aj 20 km peso cez hory, teraz fucim uz len pri prechadzke do vacsieho kopca..a to som len v siedmom tyzdni..pridem domov, hned ma napne z nejakej vone (susene huby napr, pes)..a okamzite dostanem zjeba, ze nech to tak neprezivam, pol dna prespim a to iste...neviem fakt, ci som naozaj presmradena..ako ste na tom boli vy?

jajka001_

este jedna rada do tehotenstva a materstva - kasli na to co ti vravia ostatni,riad sa intuiciou, svojim telom a malym. vzdy ked som dala na reci inych tak to bolo zle. riad sa pocitmi.

jajka001_

kto ta zdrbava?? si tehotna, ked sa ti chce spat tak spi. rastie v tebe novy zivot, potrebujes energiu. ja som spala strasne vela. telo si to pyta tak spi.