Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AKNÉ 1000 A 1 KRÁT

Príspevok v téme: AKNÉ 1000 A 1 KRÁT
JULIANA01

ahojte, viem, ze tema akne tu bola uz asi 1000 krat ale ja som uz zufala! vyskusala som uz asi vsetko naparovanie, pitie bylinkovych cajov, cistenie, kozna, kozmeticka, prirodnu kozmetiku, z lekarne, antibiotika, masky a vsetko len s kratkodobym efektom. ale tableky roaccutanom nechcem brat. prosim co pomohlo vam? dakujem!

Orbit32

zdravim,

mal som podobne problemy a moja kozna mi dala tabletky aknenormin na baze retinoidov. Vedlajsie ucinky boli maximalne neprijemne ale pomohlo to. Taktiez ako doplnkova liecba mi velmi pomahal azolan tea tree oil. Nakupoval som stadeto: shop.rasev.sk . Pomahalo to zmiernovat ucinok tabletiek a takisto to liecilo akne ktore sa vytvorilo. Teraz uz mam rok pokoj:-)

vanilka12

najskor HAK, ale pleť sa zlepšila len trocha, po vysadení, takmer to isté a prišla som na to, čo mi akné sposobuje - mlieko, biela múka, ovocie, vyprážané a mastné. Snažím sa toto vylúčiť, kozmetika z mŕtveho mora, nič iné okrem toho a make up - u nepoužívam. A raz do mesiaca cca kozmetička. Pleť sa mi postupne zlepšila, mám vyrážky, ale už len sem tam, občas sa mi vyhodia veľké, ale to len keď zjem niečo, čo by som nemala...A chce to čas, hlavne nepoužívaj tie sajrajty za drahé peniaze...mne tiež vždy pomohli, ale len na nejaké 3 mesiace a potom som ich musela zmeniť...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

AKNÉ 1000 A 1 KRÁT - Fórum - ZDRAVIE.sk