Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudni so mnou

Lillla

Dakujem, snazim sa :)
Dnes obed:kapustnica
Vecera: kebab plus zelenina :)
My sme mali navstevu a odolavam vsetkemu :D ja ked takto jem uz skoro dva tyzdne mne to vyhovuje a nepotrebujem sladke ani slane ani nic podobne:)
Moj sport dnes : cca 4 hodiny nakupovania :D
inak pocula som ze z alkoholu sa pribera..
a marisa, zacinas to super, ten sport aj strava:) nech ti to dlho vydrzi! :)

MaariSSaa

U mna je to o to horsie, ze aj pijem, aj jem sladke :-D ale tak co uz, zijeme len raz, treba si dopriat to, co mame rady nie? :-) pijem uz o vela menej ako kedysi, a aspon nepijem tie kaloricke bomby ako tmavy alkohol, konaky, likery,koktejly...to biele vino je ok myslim...v malych mnozstvach aj zdraviu prospesne :-)))

hviezda_ka

ta s tymto ja problem nemam :D :D :D...kedze nie som zastankynou alkoholu :D :D :D :....cize aspon nieco + pre mna :D :D :D :d...ale zase myslim ze si to niekdedy dost vynahradzam sladkym :D

MaariSSaa

A mala by som asi obmedzit aj alkohol na minimum, ja pijem dost casto...ved v stredu na tej gulaske som pila vodku a celkom dost jej padlo...a dnes idem na to vinko :-/ ale zase zevraj po bielom vine sa lepsie spaluje, avsak treba s mierou, no ja sice vzdy pijem s mierou, ale ked miera nevladze, pijem aj sama! :-D

MaariSSaa

Hviezda_ka - vsak nehovorim ze sa mas dozrat ako ja!!! :-D ale urcite ti neuskodi a ani z toho nepriberies, ak si das cosi co mas rada, normalnu porciu, cez den, nie vecer o 11 a nemusis sa bat ze ta tvoj metabolizmus zradi :-)
Som zvedava, kolko budem mat zajtra na vahe...chcem konecne zdravo schudnut a udrzat si to...uz ma nebavi tento vecny kolotoc, hladovky, nasledne prejedanie sa a tak dookola, vsak ten moj metabolizmus ma musi nenavidiet :-D

hviezda_ka

Marissa....to ani nie je Ok.lebo moj metabolizmus ma tendenciu si vsetko ukladat....cize ja to prehanat nemozem aj ked som bola na bicykli ;)

MaariSSaa

Hviezda_ka - kliidek, po tom tvojom bicyklovani si kludne mozes dopriat nejake tie dobrotky :-) nepriberies isto...

Lillla - gratulujem, teba sa ta vaha velmi pekne drzi...asi aj ja musim zacat jest o cosi menej...

Inak 7km na korculiach za mnou :-) cca 30min pohybu, aspon 3krat do tyzdna kebyze chodim, tak som na seba pysna a mozno sa to aj na postave odrazi...na obed som mala cca 200g tvarohu s pazitkou, asi 100g cerealii a 4 cukrkiky, hadam to nevadi, ze som skombinovala bielkoviny so sacharidmi ci???

Na veceru neviem asi nejake hrianky celozrnne, musim si spravit nejaky zaklad, lebo idem na vinko vecer, tak nech mi nie je zle :-)

hviezda_ka

Ahoj Lilla :)...nooo este teraz ked nie je skola snazim co najviac vyuzit bicykel :)..a este kym je tam pekne :)
A babyyyy..my sme dnes dostali navstevu :d......cize to uz vidim ako odolam tym dobrotam na stole :D :D :d...a zajtra ideme my na navsetu zase..tak uz vidim ako tam odolam :D :D :D :d...zase to vidim na "prezieraci" vikend :d...coé uz..zijeme len raz.. :D.....

Lillla

Ahojte :) Dnes zase vazenie : 55.8kg :D zas o 0,1kg viac :D ale na to ze zatial ziaden sport dobre:)
Ranajky: latte + celozrnny rozok a keksik ku kave :D
Desiata: jogurt
Obed: idem si s niecim zapiect zemiaky :)

Marissa skus sa ako ja vazit kazdy druhy den, mne to pomaha :) ja som sa tiez vazila rano aj vecer a fakt to len cloveka nervovalo :)

a hviezda ty pekne makas na tom biku :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudni so mnou - Fórum - ZDRAVIE.sk