Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudni so mnou

hviezda_ka

Marissa...nedeptaj sa zbytocne...rok ma 365 dni...a jeden den prezierania...kasli na tom...a nemaj hlavu v smutku..zbytocne sa znervoznujes...potom ta to laka zase jest...kluuuud...hlavu hore....mysli na nieco pekne....a nie na to...ze raz si sa prejedla gulasu :)......su aj dolezitejsie veci v zivote :)...a cas uz nevratis...jedine co budes nervozna....a to nie je dobre pre tvoje zdravie ;)....vybehni von....aspon na pol hod...uvidis..bude ti lepsie :)

hviezda_ka

Cavte baby.....ja som vcera bola uuuplne dead....takto som nevladala hadam este nikdy :D :D :D......nohy ma neposluchali....lebo sme boli na bicykloch 70 km..ale cestou tam sli sli stale teda cest vynimkam chvilkovej rovnej ceste..stale do kopca....uf...riadna zaberacka.....
Boli sme prec 5 hod...cize cas na jedlo ani nebol...jedine po ceste na energiu musli tycinku sme zosrotovali :D :D :D......
A dnes...ranajky: celozrnu bagetku+klasicke maslo+paprika+kava....desiata.jablko+jogurt...obed:tvarohove rezance (trosku zhresim..ale co uz :d )...olovrant..asi ovocie+nieco :d....vecera..este neviem :D :D :D
A dnes ziadny sport..len odychovat :D :D..po vcerajsku moje nohy musia relaxovat...sice dnes som uz vyumyvala kupelnu...poupratovala..pozmyvala...ale uz nepohnem ani prstom :D :D :D :D

MaariSSaa

No co baby ako, co nove? U mna katastrofa!!! Zhrniem to asi takto : v stredu som sla na noc na tu gulasku, jedla som tam chrumky a tanier gulasu s chlebom a pila vodku a ochutenu mineralku rajec. Rano som tam zjedla krajec chcleba so syrokremom a jednu tvarohovu buchtu, nebola som na wc a pridem domov a o cele kilo viac ako rano predtym!!! :-( Teraz uz banujem, ze som sa teda cely vcerajsok prezierala, lebo som mala mozno len plne creva a mna to cilo na vahe tak demotivovalo, ze som proste lahla na gauc a cely den sa odtial nezdvihla s vynimkou najazdov na chladnicku, talze dnes rano zase o kilo viac! :-( Zosumarizujem : v stredu rano vaha 58,6kg, dnes rano vaha 60,4kg...som TAKAAAAA NASRATAAAA!!! Sama na seba!!!
Napiste mi vase jedlaniky napr.zo vcera a aj dnesne co planujete, musim sa niecim inspirovat...
Je mi zo seba zle baby :-( Myslim to vazne :-(
A viete co ma este sere? Proste ze ja uz dokopy neriesim nic ine, iba vahu a jedlo...nechcem byt tym zase ako posadnuta...mozno vy to riesite iba tu, na tomto fore, ale ja to riesim cely den sama so sebou v hlave, s mamou, kamosmi atd...

Lillla

Ja som dnes mala prvu skusku s kapelou a uplne som spokojna! :) super nam to hralo :)
Jedalnicek- R:celozrnna zemla s dzemom
D: brusnicovy dzus
O: cestoviny s tuniakom a kecupom
O: jogurt a musli
V: to iste co na obed
A sport dnes bol vela chodze :D

hviezda_ka

ahojte baby :).....takaaaaa som znicenaaaa..ze koniec :D :D...skoro som dnes dusu vyplulaa...take bolo teplo...a ja slapem do kopcov :d....fuuuu....dnes asi rychlo zaspim :d......
zajtra je sviatok....cize doma bude mamina....tak hadam nam nieco dobreee uvari na obed :D :D :D :d.....
a vy baby?,..aky ste mali dnes den??..okrem Hemi kt. dnes mala "zravku" :D :D :d...ale neboooj sa..asi vsetky s tebou sucitime....lebo myslim ze kazda z nas s tym raz za cas zapasi..nemam pravdu ?? ;)

Hemi

MaariSSaa si am potesila teraz :D :D musime sa liecit !! :D ja obcas take veci do seba hadzem , ze sa cudujem normalne :D najprv jogurt, potom chleba, potom sunku, zas slane, cokoladku.. :D katastrofa :( a prave som sa taka prejedena odvazila a mam 64 kg ( rano to bolo 61,6...

MaariSSaa

Hemi - keby si si precitala moje prispevky dozadu, tak zistis ze ja mam rovnaky problem ale este vacsej intenzity! :-D ja som za dva tyzdne zosrotovala vsetky sladkosti co otec doniesol z Nemecka : 6 balikov 400gramovych cukriky a karamelky, 7 cokolad, 3 balenia 200g arasidov a to neratam normalne jedla....ja som na toto maniak!!! Asi to mam psychicku poruchu sa tak "dozrat"...a presne, ked si dam trebars pasik cokolady, uz si vravim ze som to dojebkala, a nalozim zmrzku, potom zase chut na slane, tak syr, korbaciky atd, potom zase nejake cukriky a keksy a skoncim pri obycajnom bielom chlebiku :-D

Nie si v tom teda sama, ak ta to utesi :-D

Hemi

MaariSSaa ani sa nepytaj :D ty si na tom fajne dnes :) ja som urcite za dnesok pribrala aspon 2 kila :D ja mam taku poruchu, ze si dam napr kopcek zmrzliny a potom sa rozozerem, lebo zhresila som aj tak aj tak .. :D :D cize ked uz sladkosti a nezdrave veci, tak poriadne :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudni so mnou - Fórum - ZDRAVIE.sk