Potrebujem sa porozpravat s niekym,kto maval sex na pervitine

vebe

Ludska blbost nema hranic, preco si niekto nedokaze odpustit svoje dost hlupe a blbe poznamky. Ved je to take bezcitne. Dievcina co sem pise ma problem, chce pomoc,zazila zle obdobie, ponizovanie a niekto je tak blby, ze nepochopi, ze jeho "vtipne" komentare su trapne a este viac ublizuju

jankaaaaaaaaa

tak potom ti ostava ten psycholog , alebo sexuologicka poradna .. ono staci si uvedomit ze si s priaelom ktory ta ma naozaj rad, je s tebou dlho, pozna ta velmi dobre.. potom si musis uvedomit ze nemas sa pred nim preco hanbit, alebo byt v napeta, ked len on jediny je ten ktoremu sa odovzdas..
ja viem lahko sa to hovori..

jankaaaaaaaaa

aj preto by si mala este navstivit psychloga a riesit s nim tieto problemy... cele tieto dva roky "trpis" sex ktory ta vobec nebavi? mas toho isteho priatela? mozno ze bude chyba v tom vztahu ze ta uz ten tak nebavi tak sex beries uz len ako povinnost.. neviem no

Selinabel

Cista som dva roky,mala som panicke zachvaty,par krat brala neurol,apaurin-ale uz si neprosim,chodila som aj na terapie,take skor masaze a rozhovory.problem bude asi to,ze sa nemam rada,v detstve ma ponizovali