Kedy konečne ten správny chalan?

Príspevok v téme: Kedy konečne ten správny chalan?
Pastelka...

Ahojte baby... =) som tu nová =) po prázdninách idem do maturitného ročníka a ešte som nestretla chalana, ktorý by za niečo stál =/. Dá sa povedať, že som nikdy nemala chlapca... nie kvôli tomu, že by nemali záujem... ale skrátka dnešným mladým chalanom ide hlavne o sex =/ a o to, aby mali dáku babu... ja túžim po chlapcovi, ktorý by ma mal rád takú, akú som... s ktorým by som si rozumela...milého, inteligentného, rozumného, maniaka do hudby =)... viete, mne je zle z týchto dnešných chalanov ... a z týchto vzťahov... poznám neskutočne veľa prípadov, keď vzťahy stroskotali kvôli tomu, že si jeden z nich našiel niekoho "lepšieho"...."krajšieho".... ako to vnímate vy? Tiež ste na tom podobne ako ja? Alebo ste šťastne zadané? ...

sweater

ja ta nebudem o nicom presviedcat, ak si myslis ze je dobre sa zamerat na hladanie chalana co je blazon do hudby a potom s nim riesit nieco ohladom vztahu, tak prosim

Pastelka...

Najviac ma to ťahá tým smerom ... čo sa týka "serióznejších" vysokých škôl... môj strýko je policajt ... vlastne ešte nie som pevne rozhodnutá ... na gympli som jasne nezistila, ktorým smerom sa mám uberať ... dávnejšie som chcela byť dirigentkou, ale neviem ( mám rada aj symfonický a gotický metal/rock, takže z toho dôvodu)... je to ťažká cesta ...

jajka001_

a hej, pockaj, blizku dusu skor ci neskor najdes, este si mlada a mas kopec casu, chalani v tvojom veku su este velmi nezreli

jajka001_

no policajnu akademiu snad nie, bola by ta skoda :) mas policajtov v rodine? ze ta to tam taha
si proste talent, mas moj obdiv :)

Pastelka...

U mňa to vyzeralo asi tak, že skôr som spievala ako rozprávala :) dievčatá v mojom veku sa hrali s bábikami a ja som trieskala do klavíra :)

Pastelka...

No nevadí, rok ešte vydržím a potom - smer Bratislava (teda aspoň dúfam) ... aj tak sa od septembra budem musieť venovať najmä príprave na maturitu a následne na prijímačky ... rozmýšľala som o policajnej akadémii, no neviem, neviem ...

jajka001_

hej asi chce kazdy hned vediet hrat a mat kapelu, a roky ucenia zvladnut za par mesiacov :) priznam sa ze ja vobec nemam pevnu volu, chcela by som na nieco hrat ale nikdy som dlho nevydrzala. tak som len aktivny posluchac :)

Pastelka...

Napríklad jeden gymnazista si chcel založiť kapelu, no neviem, načo sa pokúša hrať na 7 - strunovej gitare, keď jeho znalosti sú minimálne ... nie je ľahké nájsť kvalitnejších hudobníkov ...