Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kamaratka so socialnou fobiou?

Príspevok v téme: kamaratka so socialnou fobiou?
Margharett

Takze, ako zacat... Prazdniny sa pomaly chylia ku koncu a mna trapi jedna vec, ktora suvisi s mojou velmi dobrou kamaratkou... Pozname sa 3 roky - odvtedy, ako sme zacali chodit na rovnaku strednu. Donedavna som bola typ, ktory sedel doma, vlastne nikam som nechodila. Na zaciatku prazdnin som si povedala - dost! Zacala som si uzivat zivot... chodenie s kamaratmi von, spoznavanie novych ludi, zabavit sa, na kupaliska... A prave toto je podla mna ten dovod, preco nase kamaratstvo s tou kamaratkou akosi upada... Ja by som to nazvala "ziarlivostou"... Ona je studijny typ, v skole sa uci na same jednotky (napriek tomu si velmi malo veri), vlastne nikam nechodi, okrem mna v podstate ani nema lepsich kamaratov. Byva odo mna 20 km...pocas prazdnin sme sa ani raz nestretli! Mnohokrat som ju volala von...niekde do cukrarne, na koncert, zabavit sa...ale marne... uplne to ignoruje. Viete, velmi ma to mrzi, ze nechce nikde so mnou ist... Urcite to suvisi aj s tym, ze je zakomplexovana... Ma totiz nadvahu a preto sa citi menejcenne... aj ked sa to nesnazi davat najavo. Mame v plane ist na rozdielne vysoke skoly do rozdielnych miest. Myslim, ze nase kamaratstvo upadne... Pretoze ked sa so mnou nechce stretavat cez prazdniny, pochybujem, ze sa bude chciet stretavat po skonceni strednej skoly. Chcela by som jej pomoct, ale... neviem, ako...

Coshida

no keď ste také dobré kamošky, ako píšeš, mali by ste si to dáko vydiskutovať. ako si sama uviedla, vlastne ani nevieš, z akých dôvodov nechce s tebou nikam chodiť. čiže tam je pes zakopaný. toto treba poriešiť

Margharett

Pochybujem, ze by sla so mnou sportovat ... totiz - ma problemy s chrbticou a je aj oslobodena z telesnej vychovy ...

Margharett

Nespomenula to nikdy... a myslim, ze to bude hlavne kvoli tomu, ze je az prilis zakomplexovana ... co ma velmi mrzi ...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.