Mám krásny vzťah, až na ... jednu vec

Príspevok v téme: Mám krásny vzťah, až na ... jednu vec
Kellycia

Vopred ďakujem za prečítanie príspevku. Čo na úvod. Mám naozaj krásny vzťah, s partnerom, ktorý ma miluje, snaží sa na vzťahu pracovať, pozná pomer ako deliť voľný čas medzi priateľov a mňa ako partnerku, je pozorný, milý, nepije, nefajčí, nehrá karty, je inteligentný, nežný, milý, vtipný ... Jednoducho pre mňa ideálny chlap, s ktorým zdieľam spoločný život už pár rokov (i keď zatiaľ ešte nie oficiálne=nie sme ešte manželia).

No nič dokonalé nie je, a teda ani my. Mám pocit,že si vôbec nesedíme po sexuálnej stránke. Už som si prečítala zopár podobných tém, kde najviac dávate za príčinu - milenku. To som si istá, že nemá! Teda nič nie je 100%, no žiaden znak toho som nezaregistrovala. Nikto neznámy mu nevolá, nepíše na soc.sieťach, ap.

Ako som zistila, že si nesedíme? Jednoducho bolo obdobie, kedy sme sexu mali strašne málo. Asi tak 3x za mesiac. Ja som to strašne potrebovala, chcela, iniciovala sex, ale on nechcel, príp. len zriedka. Potom sme sa ale porozprávali, povedali sme si, čo každý z nás očakáva, čo si praje a teraz je toho milovania trošku viac, asi tak 10-max15x mesačne, no pri tom milovaní cítim z neho taký zvláštny pocit - chlad, nezáujem, nudu, alebo čosi také. Nemám pocit, že si užíva, nemám pocit, že sa mu to páči, pričom u mňa nebolo dňa, kedy by som po sexe netúžila, resp. by sa mi nepáčil. Strašne to milujem, s priateľom je to (pre mňa) nádherné, úžasné, krásne, ale bolí ma, že on to tak necíti. Snažila som sa mu vyjsť v ústrety - to čo si prial, ale mám pocit, že to boli len niekdajšie "výhovorky", pretože ani po tom sa nič nezmenilo (teda zmenilo, sexu je viac, ale bez iskry) ...

Ja už vážne neviem čo robiť, cítim sa menejcenná, akoby som priateľa nepriťahovala (pričom do istej miery súhlasím, som príliš štíhla - geneticky - nemám typickú ženskú postavu, možno to mu chýba) :( ... Tak veľmi by som chcela, aby bol pri mne rovnako šťastný ako ja pri ňom, ale som v koncoch, neviem ako ďalej ....

Akurát včera inicioval sex po tom, ako som mu počas dňa povedala, žeby som chcela...že sme sa už týždeň nemilovali. Išlo na vec, tak som naňho ľahla, bozkávala a pošepkala do uška, či to chce rýchlo, alebo sa pohráme (mala som v pláne obliecť si spodné prádlo, podväzky, po čom veľmi túžil), povedal, že to chce rýchlo a pritom vedel na čo som mierila, lebo na druhý deň som sa ho pýtala, či tušil, čo som mala tým hraním na mysli.

Takže, aj keď sa mu snažím vyjsť v ústrety, akoby to bolo hádzanie hrachu o stenu... Viem, že ma miluje, ale bojím sa, že už ho naozaj nepriťahujem :(

jajka001_

nechcem byt kruta ale to co tu citam, ty mavas 10 minutovy sex , preboha, strasne, a to este ani deti nemate, mozete sa jeden druhemu venovat hodiny, a on ide po stetkach, mozno si myslis ze je to normalne ale nie je, a ktovie, co robi ked ho nevidis - nemysli si, oni to vedia dobre kamuflovat, ak chcu. sa ti necudujem ze si frustrovana.

Kellycia

talentmania:

a nas scenar filmu ma svoj zaver - ktory si prave napisala :))) Tak co baby, kolko na tom filme zarobime? :D ... srandujem :) vlastne sa povedalo asi vsetko, co sa malo. Ten pravy dovod vsak pozna len on sam - a neviem ci mi to niekedy povie, pretoze raz ked sme to rozoberali povedal ze jeden dovod preco to take je (to bolo pred rokom a pol), nepovie, a to nikdy v zivote, ze sa na to ani nemam pytat. Cize ak je prave to, pricina toho vsetkeho,...tak potom uz niet rady...

talentmania

Maoam popravde ani vlastne neviem fakt nemam co povedat.Ako ste si tu pisali a vzajomne ste sa doplnali tak mi to prislo ako by to bol pripravovany scenar do dakeho filmu.Jedine co mozem napisat tiez si nemyslim ze je chyba v Kellycii pretoze ona je ochotna sa aj prisposobit k jeho sex.praktikam lenze problem je v tom ze on jej to nepovie co jeho vlastne trapi alebo akoby som to povedala.Tuzi mozno po inom a presne asi sa jej to boji alebo hanbi povedat...Alebo ak to mam zjednodusit mozno uz nema taky apetit na sex casom si myslim ze ten sex aj tak upadne nevravim ze uplne ale po case je to uz ine a hlavne nie take caste:D)):D)))Fakt neviem treba s nim hodit rec inak to asi ani nezistis.

Kellycia

Maoam:

no presne! :D .. s tým súhlasím. Sú ešte ako deti, to je pravda, mne to tiež strašne vadí, no myslím, že ten môj (i keď nie úplne), ale aspoň trošku rozumu po našej rozchodovej skúsenosti dostal. Trochu inak sa stavia k veciam, ku ktorým sa predtým staval strašne detinsky, nezodpovedne.... Nehovorím zase, že je už úplne zmenený, ale to podstatné, čo mi vadilo, odstránil na 99% ...to môžem potvrdiť... A na druhej strane, zase nemôžem od človeka očakávať, aby sa menil, ako si ja pipnem, niektoré veci, prídu samé, časom, rozumom :)

Kellycia

Maoam:

áno, to je pravda. No podľa mňa, i tej môj si ma váži, aj keď len trošku - no isto by sa nemusel meniť, keby mu na mne nezáležalo. Podľa mňa, on si moc dobre uvedomuje moje hodnoty - zopár krát mi to spomenul, že máloktorá je taká ako ja. Len, on sa drží jedného kréda - žena má byť v spoločnosti dáma, v domácnosti gazdinka a v posteli ... (poviem to slušne radšej) - dračica. A asi to posledné podľa neho nespĺňam, keď nám to práve v tejto sfére upadá ...

Maoam

Ja by som si teda rovesnika k sebe nebrala ani keby co bolo! Mam rovesnikov, dobrych kamaratov, ale ked vidim ako zmyslaju, to je vsetko este take nijake...sice uz sa usadzaju podaktori, ale ...ja neviem taki chlapcekovia este :-DDD

Maoam

Na muza 24r je malo, je este nevybureny. Mozno by bol k tebe vhodnejsi o par rokov starsi...ty si uz dost rozumna na svoj vek, si aj citliva, vnimava, tebe treba uz nieco ine. Ale vzdy zavisi aj od charakteru, co clovek vyfasuje...ale u starsich je uz skor sanca, ze su vybureni a ze si uz aj vedia vazit, co na zene maju...(ak maju charakter a srdce na spravnom mieste)