Mám krásny vzťah, až na ... jednu vec

Príspevok v téme: Mám krásny vzťah, až na ... jednu vec
Kellycia

Vopred ďakujem za prečítanie príspevku. Čo na úvod. Mám naozaj krásny vzťah, s partnerom, ktorý ma miluje, snaží sa na vzťahu pracovať, pozná pomer ako deliť voľný čas medzi priateľov a mňa ako partnerku, je pozorný, milý, nepije, nefajčí, nehrá karty, je inteligentný, nežný, milý, vtipný ... Jednoducho pre mňa ideálny chlap, s ktorým zdieľam spoločný život už pár rokov (i keď zatiaľ ešte nie oficiálne=nie sme ešte manželia).

No nič dokonalé nie je, a teda ani my. Mám pocit,že si vôbec nesedíme po sexuálnej stránke. Už som si prečítala zopár podobných tém, kde najviac dávate za príčinu - milenku. To som si istá, že nemá! Teda nič nie je 100%, no žiaden znak toho som nezaregistrovala. Nikto neznámy mu nevolá, nepíše na soc.sieťach, ap.

Ako som zistila, že si nesedíme? Jednoducho bolo obdobie, kedy sme sexu mali strašne málo. Asi tak 3x za mesiac. Ja som to strašne potrebovala, chcela, iniciovala sex, ale on nechcel, príp. len zriedka. Potom sme sa ale porozprávali, povedali sme si, čo každý z nás očakáva, čo si praje a teraz je toho milovania trošku viac, asi tak 10-max15x mesačne, no pri tom milovaní cítim z neho taký zvláštny pocit - chlad, nezáujem, nudu, alebo čosi také. Nemám pocit, že si užíva, nemám pocit, že sa mu to páči, pričom u mňa nebolo dňa, kedy by som po sexe netúžila, resp. by sa mi nepáčil. Strašne to milujem, s priateľom je to (pre mňa) nádherné, úžasné, krásne, ale bolí ma, že on to tak necíti. Snažila som sa mu vyjsť v ústrety - to čo si prial, ale mám pocit, že to boli len niekdajšie "výhovorky", pretože ani po tom sa nič nezmenilo (teda zmenilo, sexu je viac, ale bez iskry) ...

Ja už vážne neviem čo robiť, cítim sa menejcenná, akoby som priateľa nepriťahovala (pričom do istej miery súhlasím, som príliš štíhla - geneticky - nemám typickú ženskú postavu, možno to mu chýba) :( ... Tak veľmi by som chcela, aby bol pri mne rovnako šťastný ako ja pri ňom, ale som v koncoch, neviem ako ďalej ....

Akurát včera inicioval sex po tom, ako som mu počas dňa povedala, žeby som chcela...že sme sa už týždeň nemilovali. Išlo na vec, tak som naňho ľahla, bozkávala a pošepkala do uška, či to chce rýchlo, alebo sa pohráme (mala som v pláne obliecť si spodné prádlo, podväzky, po čom veľmi túžil), povedal, že to chce rýchlo a pritom vedel na čo som mierila, lebo na druhý deň som sa ho pýtala, či tušil, čo som mala tým hraním na mysli.

Takže, aj keď sa mu snažím vyjsť v ústrety, akoby to bolo hádzanie hrachu o stenu... Viem, že ma miluje, ale bojím sa, že už ho naozaj nepriťahujem :(

Kellycia

Maoam:

áno, ja mám ten istý pocit, že sa rovnaké/podobné problémy týkajú viacerých z nás... Neviem, prečo je dnešná doba taká komplikovaná. Sme až tak nároční, alebo?

Možno aj tá sexualita, ktorá vládne svetom prostredníctvom hudby, filmov, reklám, modelingu, vytvára u mužov nové túžby, nové prototypy žien, a obyčajná žena sa potom mužovi zrejme zunuje. možno sa mýlim. neviem, kde je ten skutočný problém... :(

Máme 24r

Maoam

Nemas za co :-), ano rozumiem ti co myslis. Je to velmi frustrujuce pre zenu, ked citi, ze ten muz ju nehlce, chapem uplne :-).

Kellycia

Maoam:

inak chcem ti poďakovať, že sa mi tu venuješ a snažíš poradiť. Veľmi si to vážim :) skutočne

To, že sa obzerá za lacnými štetkami, mi nie až tak vadí, pretože to robí azda každý zdravý chlap. Skôr ma štve to, že zrejme po nich aj túži, aspoň tak jednorazovo - že tie svoje túžby nemôžeme realizovať spolu, lebo má zrejme nejaké bloky voči mne (napr. že sa mi to možno nebude páčiť, že s tým možno nebudem súhlasiť a pod...).

Ja ako milujúca partnerka som schopná urobiť veľa, aby sme boli obaja spokojní. Samozrejme, že mám i ja svoje hranice, ale zatiaľ som ešte nikdy nepovedala nie!

Skôr mi vadí to, a teda hlavne to, že pri sexe necítiť tú iskru z jeho strany...

Maoam

stale su to tie iste scenare, ja sa niekedy az divim, ci je to stale nejake dejavu alebo ci sa tolkym ludom deju skutocne tak casto dokola tieto veci...ved si staci precitat tieto fora na tejto stranke...zda sa, ze vztahy su si nejak vsetky podobne...alebo ze stale ludia zlyhavaju na tych istych veciach

je mi z toho smutno :-((
zdas sa byt velmi velmi fajn, uprimne?
najdes lepsieho...neviem kolko mas rokov, ale casom pochopis

ale asi si kazda musi preskakat takymito vecami, kym dostane rozum

velmi ti fandim a nikdy si nedaj vziat tu schopnost uzivat si samej seba, je to vzacne!

Kellycia

Maoam:

mieriš správne. Dôvodom boli veci, čo som našla v PC, poriadne sex.chaty, fotky a pod. (vraj sa nič nerealizovalo, len písalo, povedal mi aj dôvod, prečo by to nerealizoval, vraj by sa hanbil jednej veci, čo ho trápi s jeho mužstvom)... Ale okrem toho aj ešte jedna záľuba, týka sa peňazí... nie je potrebné to viac rozoberať. Jednoducho stratila som v ňom istotu, či už z hľadiska finančnej zodpovednosti, ale i z hľadiska vernosti. Povedala som si, že to ukončím, ak osud dá, že sa spamätá fajn, ak nie, tak bohužiaľ... On je však i napriek tým chybám (niekdajším) stále výnimočný, nie je zase úplne taký ako ostatní. Jednoducho ho zrejme ovládlo prostredie a vhupol do života - tak bezstarostného, nezáväzného, bezproblémového,... jednoducho povedané - MLADOSŤ POCHABOSŤ. Teraz sa už naozaj zmenil(zatiaľ), cítim to v ňom, že ho už také činnosti moc neťahjú, pretože mi sám vtedy povedal, že pre mňa sa vzdá všetkého....a že mi to raz dokáže, že s tým skoncoval.... Teraz je naozaj zlatý, ale stále je to len určitá doba, snaď mu to vydrží....

Maoam

no ja mam ten pocit, ze si ho velmi idealizujes a ze skutocnost nie je taka ruzova

ano, ano, poznam, viem co myslis, bohuzial je to velmi casto tento pripad :-((

mne znie velmi vypocitavo, ale to v dnesnej dobe nie je nic nove, ci s nim budes stastna, neviem, je to velka skoda, lebo by si si zasluzila muza, pri ktorom mozes byt sama sebou a zit aj tu svoju krasnu sexualitu a nebyt odkazana na 5minutovu rychlovku z povinnosti, ked vies, ze on potom sadne k PC alebo na ulici sa bude obzerat za lacnymi stetkami

Kellycia

Maoam:

no to som mala už aj ja taký pocit, že sa mu páčia také strašne "lacné" ženy (myslím ľahšie). zrejme v nich vidí možnosť vybúriť si svoje túžby s tým, žeby to im nemohlo ako prekážať. Možno sa bojí, že ak by také niečo skúsil na mne, či by sa ma to nejakým spôsobom nedotklo, alebo neublížilo a pod... (toto sa tiež napadlo...). Predsa len, vyzerám tak "krehko" malá, chudá....

Maoam

no super, takze vhodna ako manzelka, bezpecny pristav, istota, obcasny nezazivny sex ale tak vie co v tebe ma...
no mne to pride velmi vypocitave

nechcem vediet co ma v PC a na co v skutocnosti leti, lepsie asi nevediet

ja sa obavam, ze to bude vsetko velke sklamanie

Maoam

jeho vnimanie je obmedzene ale poznam vela takych ludi...akoby radost zo sexu mohli mat len ludia co demonstruju navonok neviem co :-DDDD je to strasne obmedzene...prave ze je to väcsinou tak, ze najlepsi milenci su tie nenapadne typy, ako zeny, tak aj muzi.....vedia viac prezivat, viac dat, byt pozornejsi a tak...neviem ja som z tvojho priatela coraz viac zmätenejsia, ked si teraz precitam prvy prispevok, tak mam pocit ze je vsetko inak. Preco ste sa vtedy na ten polrok rozisli?

Kellycia

Maoam:

vieš, jednu vec mi povedal, keď som sa s ním na istý čas rozišla a potom sme sa dali neskôr opäť dokopy. Som vraj pre neho vhodná partnerka, že on bol so mnou viac-menej spokojný a že som mu "sedela" ako potenciálna manželka, žena. Že on nechce riskovať nový vzťah, pretože bol so mnou relatívne spokojný, mňa už dobre pozná a preto sa chcel ku mne vrátiť, dokázal sa preto zmeniť! Teda zmeniť jednu blbú záľubu! Takže ak myslíš na to, či sa bojí "viazať", tak v tomto prípade by som to do istej miery aj mohla vylúčiť. Pretože sa už vo vzťahu snaží, je viac vnímavý, trávi so mnou kopec času a pod. To znamená, žeby relatívne aj chcel so mnou tráviť budúcnosť. V opačnom prípade by som nechápala, prečo sa tak dokázal zmeniť, prečo to vôbec urobil pre nás...