Mám krásny vzťah, až na ... jednu vec

Príspevok v téme: Mám krásny vzťah, až na ... jednu vec
Kellycia

Vopred ďakujem za prečítanie príspevku. Čo na úvod. Mám naozaj krásny vzťah, s partnerom, ktorý ma miluje, snaží sa na vzťahu pracovať, pozná pomer ako deliť voľný čas medzi priateľov a mňa ako partnerku, je pozorný, milý, nepije, nefajčí, nehrá karty, je inteligentný, nežný, milý, vtipný ... Jednoducho pre mňa ideálny chlap, s ktorým zdieľam spoločný život už pár rokov (i keď zatiaľ ešte nie oficiálne=nie sme ešte manželia).

No nič dokonalé nie je, a teda ani my. Mám pocit,že si vôbec nesedíme po sexuálnej stránke. Už som si prečítala zopár podobných tém, kde najviac dávate za príčinu - milenku. To som si istá, že nemá! Teda nič nie je 100%, no žiaden znak toho som nezaregistrovala. Nikto neznámy mu nevolá, nepíše na soc.sieťach, ap.

Ako som zistila, že si nesedíme? Jednoducho bolo obdobie, kedy sme sexu mali strašne málo. Asi tak 3x za mesiac. Ja som to strašne potrebovala, chcela, iniciovala sex, ale on nechcel, príp. len zriedka. Potom sme sa ale porozprávali, povedali sme si, čo každý z nás očakáva, čo si praje a teraz je toho milovania trošku viac, asi tak 10-max15x mesačne, no pri tom milovaní cítim z neho taký zvláštny pocit - chlad, nezáujem, nudu, alebo čosi také. Nemám pocit, že si užíva, nemám pocit, že sa mu to páči, pričom u mňa nebolo dňa, kedy by som po sexe netúžila, resp. by sa mi nepáčil. Strašne to milujem, s priateľom je to (pre mňa) nádherné, úžasné, krásne, ale bolí ma, že on to tak necíti. Snažila som sa mu vyjsť v ústrety - to čo si prial, ale mám pocit, že to boli len niekdajšie "výhovorky", pretože ani po tom sa nič nezmenilo (teda zmenilo, sexu je viac, ale bez iskry) ...

Ja už vážne neviem čo robiť, cítim sa menejcenná, akoby som priateľa nepriťahovala (pričom do istej miery súhlasím, som príliš štíhla - geneticky - nemám typickú ženskú postavu, možno to mu chýba) :( ... Tak veľmi by som chcela, aby bol pri mne rovnako šťastný ako ja pri ňom, ale som v koncoch, neviem ako ďalej ....

Akurát včera inicioval sex po tom, ako som mu počas dňa povedala, žeby som chcela...že sme sa už týždeň nemilovali. Išlo na vec, tak som naňho ľahla, bozkávala a pošepkala do uška, či to chce rýchlo, alebo sa pohráme (mala som v pláne obliecť si spodné prádlo, podväzky, po čom veľmi túžil), povedal, že to chce rýchlo a pritom vedel na čo som mierila, lebo na druhý deň som sa ho pýtala, či tušil, čo som mala tým hraním na mysli.

Takže, aj keď sa mu snažím vyjsť v ústrety, akoby to bolo hádzanie hrachu o stenu... Viem, že ma miluje, ale bojím sa, že už ho naozaj nepriťahujem :(

Kellycia

Maoam:

no neviem kedy sa na to odvážim, predsa len, je to citlivá téma. A aj tak nemám pocit, žeby povedal pravdu, bude tvrdiť, že všetko je v poriadku. No uvidíme, popremýšľam,... lebo po každom milovaní hoci bolo krásne, sa mi tlačia slzy do očí, že ja som si to užívala a on len kvázi "trpel"....

Kellycia

to bolo dávno a okrem iného vraj to vtedy nebolo vidno, pretože som nosila volnejšie oblečenie a nevyzerala som chudá :( .... Ale napriek tomu zo začiatku bolo milovanie vášnivé, bez ohľadu na moju postavu. Tá mu až teraz zrejme vadí (ktovie, možno mu krivdím) ...

Maoam

tak naco si vyberal zenu ktora ma postavu ako dieta, ked leti na sexi zeny s krivkami alebo aj par kg navyse? hmm...divne

Kellycia

Maoam:

ja viem, že sa mu ženy páčia (koniec koncov, na tom nie je nič zlé), no, neviem prečo tak nepozerá i na mňa? Fakt som už taká opozeraná? :( Síce je pravda, nemám postavu ako žena, skôr ako dieťa, malá, chudá, prsia len jednotky, nič extra. Akurát väčší zadok, boky, inak nič moc ... ak je to ten dôvod, prečo ho nepriťahujem, tak ho naozaj chápem, lebo aj ja sebe sa nepáčim, snažím sa pribrať, ale genetika nepustí. A sám povedal, že sa mu vychrtlé nepáčia. Hoci tvrdí, že ja chudá nie som, vraj čoby na mne zmenil je LEN - vyformovať zadok, to je všetko. No v tomto mu akosi neverím, vždy ho zaujmú ženy pekne tvarované, aj s pár kilami navyše.

Kellycia

Maoam:

keď my sme sa už na túto tému bavili, aj nedávno (ale nedávno to bolo len stručne), proste mi povedal, že keby mu niečo vadilo - povie mi.

Každopádne, ak to už nebudem vedieť vydržať, a bude ma to trápiť, asi mu to vyklopím tak, ako som to tu napísala. uvidím, čo bude ďalej... :(

Jedna vec ešte, dnes som mala cestovať ďaleko domov (no musím ešte deň ostať), okrem toho mam dnes aj sviatok, no a čakala som, ze aspoň včerajšiu poslednú noc sa bude so mnou milovať intenzívnejšie než predtým. (Veď nebudeme sa vidieť asi 3-4 týždne :( ) a málinko som mu to aj naznačila, hneď na to sa pýtal, či sa chcem večer milovať, povedala som, že ja to chcel stále. No a prišla noc, film, potom sme ľahli a sexu nikde... Nuž predýchala som to, veď zase nejde o nič, len ma to trápi vo všeobecnosti ako problém v sex.oblasti.

Maoam

och boze, to je sex uplne o nicom, to musi byt velmi frustrujuce :-(( Kellycia, treba vaznu debatu s nim - aj za cenu ze bude koniec. Ale snad nechces takto zit dalej? Iny chlap by bol stastny, ze ta ma a polhodinu by ta bozkaval, hladkal, vyzliekal a nevedel sa ta nabazit - a to by bola len predohra...tu nieco nehra.

Kellycia

Jaja26:

áno u nás presne takisto 5-10min. A čo najrýchlejšie to mať z krku (mám taký pocit z jeho strany). Takmer žiadna predohra, len rukou mi zájde dole s kmitavými pohybmi (na klitorise) na pár sekúnd, aby som aspoň kúsok zvlhla a už len čo pocíti tekutinu, ideme na vec. A keď mám pravdu povedať, ani to veľmi nevie, nedráždi ma to, skôr sa vzruším z toho, že ležím na jeho nahom tele, že ho mám pri sebe :(

Maoam

no to ti verim, ano toto zena vie dobre vycitit...tak taky idealny ten vztah predsa len nebude...hmmm co poradit. neviem, ja som nemala velmi dobre vztahy az na jeden, tak ale sex vzdy klapal, aj ked ostatne uz bolo uplne otrasne a pred rozchodom, aj po rokoch proste zaujem bol velky, takze neviem, netusim, v com bude problem, opytaj sa ho priamo, nieco ti taji - mozno sa boji ze ked vybali pravdu ze sa rozidete a nechce ta stratit??