Mám krásny vzťah, až na ... jednu vec

Príspevok v téme: Mám krásny vzťah, až na ... jednu vec
Kellycia

Vopred ďakujem za prečítanie príspevku. Čo na úvod. Mám naozaj krásny vzťah, s partnerom, ktorý ma miluje, snaží sa na vzťahu pracovať, pozná pomer ako deliť voľný čas medzi priateľov a mňa ako partnerku, je pozorný, milý, nepije, nefajčí, nehrá karty, je inteligentný, nežný, milý, vtipný ... Jednoducho pre mňa ideálny chlap, s ktorým zdieľam spoločný život už pár rokov (i keď zatiaľ ešte nie oficiálne=nie sme ešte manželia).

No nič dokonalé nie je, a teda ani my. Mám pocit,že si vôbec nesedíme po sexuálnej stránke. Už som si prečítala zopár podobných tém, kde najviac dávate za príčinu - milenku. To som si istá, že nemá! Teda nič nie je 100%, no žiaden znak toho som nezaregistrovala. Nikto neznámy mu nevolá, nepíše na soc.sieťach, ap.

Ako som zistila, že si nesedíme? Jednoducho bolo obdobie, kedy sme sexu mali strašne málo. Asi tak 3x za mesiac. Ja som to strašne potrebovala, chcela, iniciovala sex, ale on nechcel, príp. len zriedka. Potom sme sa ale porozprávali, povedali sme si, čo každý z nás očakáva, čo si praje a teraz je toho milovania trošku viac, asi tak 10-max15x mesačne, no pri tom milovaní cítim z neho taký zvláštny pocit - chlad, nezáujem, nudu, alebo čosi také. Nemám pocit, že si užíva, nemám pocit, že sa mu to páči, pričom u mňa nebolo dňa, kedy by som po sexe netúžila, resp. by sa mi nepáčil. Strašne to milujem, s priateľom je to (pre mňa) nádherné, úžasné, krásne, ale bolí ma, že on to tak necíti. Snažila som sa mu vyjsť v ústrety - to čo si prial, ale mám pocit, že to boli len niekdajšie "výhovorky", pretože ani po tom sa nič nezmenilo (teda zmenilo, sexu je viac, ale bez iskry) ...

Ja už vážne neviem čo robiť, cítim sa menejcenná, akoby som priateľa nepriťahovala (pričom do istej miery súhlasím, som príliš štíhla - geneticky - nemám typickú ženskú postavu, možno to mu chýba) :( ... Tak veľmi by som chcela, aby bol pri mne rovnako šťastný ako ja pri ňom, ale som v koncoch, neviem ako ďalej ....

Akurát včera inicioval sex po tom, ako som mu počas dňa povedala, žeby som chcela...že sme sa už týždeň nemilovali. Išlo na vec, tak som naňho ľahla, bozkávala a pošepkala do uška, či to chce rýchlo, alebo sa pohráme (mala som v pláne obliecť si spodné prádlo, podväzky, po čom veľmi túžil), povedal, že to chce rýchlo a pritom vedel na čo som mierila, lebo na druhý deň som sa ho pýtala, či tušil, čo som mala tým hraním na mysli.

Takže, aj keď sa mu snažím vyjsť v ústrety, akoby to bolo hádzanie hrachu o stenu... Viem, že ma miluje, ale bojím sa, že už ho naozaj nepriťahujem :(

Maoam

ach nieee....no to je u muza vzdy velke riziko, lebo jedneho dna chce vyskusat aj ine zeny, bohuzial, ja si preto vyberam zasadne starsich, co uz maju par zien za sebou, ti su uz vybureni

Jaja26

Tak ja mám podobný problém! Môj priateľ je ku mne dobrý, milý, hoci fajčí a cez víkend keď si vídeme von, tak si aj vypijeme :) Aj keď ma občas nahnevá alebo ja jeho, vždy je to max. na pol hodinu :))

Nepociťuje takú potrebu sexu ako ja! Je pravda, že keď to na neho príde, tak to stojí za to!! Ale...to je tak max 1-2 krát za mesiac a keď má toho veľa v práci tak ani toľko :(( Niekedy sa na neho vrhnem, vidím, že by nemal problém sexovať so mnou, ale on mi povie, že sa mu nechce, že je unavený... ja sa potom urazím a je to vybavené!!! čo robiť???

Kellycia

Maoam:

tak vidíš, mňa to hrozne trápi, lebo sa aj snažím, no nepomáha to (ako som písala, chcela som si hodiť na seba to spodné prádlo, podväzky, ale sám nechcel - v tej chvíli) ... Mám pocit, že ho raz aj tak stratím, lebo ja už neviem čo robiť, snaha je, ako vidím, zbytočná...A ešte jedna vec, sme si navzájom prví sex.partneri ...

Maoam

ahaaa, tak je to inak, ano, z prveho prispevku to fakt nebolo takto jasne...hm no tak to bude dost blbe, asi uz nastala v posteli nuda :-(

Kellycia

Maoam:

ja chápem, veď ja som s ním šťastná, mne len ide o to, aby bol aj on so mnou šťastný a mne sa zdá, že po tejto stránke nie je, pretože niekedy na začiatku to bolo úplne iné, bol nesmierne vášnivý a pod. Usmieval sa po sexe, tešil sa, páčilo sa mu to (aspoň si to tak myslím, pretože vtedy bolo z neho cítiť túžbu, teraz nie.) On práveže má typické chúťky v sexuálnej oblasti (napr. to spodné prádlo chce, podväzky, alebo aby som ho priviazala, alebo aby som sa hrala na "šlapku", rôzne polohy a pod.) ... zase nie je neviniatko, ako si myslíš, i keď je jasné, že z príspevku to moc nevyplýva. Zabudla som to tam dopísať. Pri poslednom rozhovore mi hovoril, čo všetko si praje, po čom túži a pod....A keď som sa začala postupne na tie jeho túžby realizovať, len tak z kraja, pomaličky, nebolo mu aj tak moc po chuti... A za ženami sa obzerá až moc, vtedy je ako v tranze .. no bohužiaľ, niekedy má tichú pravdu, sú oveľa krajšie a sexi, než ja, takže to neriešim... Veď je zdravý chlap, pokiaľ pozerá, tak to ešte zvládnem.

Maoam

Ak budes raz chora, alebo tehotna alebo budes mat male babo, budes dakovat bohu za takeho chlapa pri sebe...ver mi.

Maoam

Asi nema tak vela testosteronu, preto je aj taky mily, nezny, pozorny a milujuci. Uprimne? Nikto nemoze mat vsetko. Ak by som si mala vybrat medzi takymto muzom, ktory ma na rukach nosi, viem naisto, ze ma naozaj lubi a je pri mne, ked ho potrebujem, vazi si ma, je inteligentny, pozorny a ma srdce, ale hold mame len 3x sex do mesiaca (vsak sex mozes mat aj sama so sebou ak to potrebujes castejsie) a muzom, ktory ma sice pomiluje kazdy den a strhava zo mna saty, len co ma uvidi, ale rovnako by pokukoval aj po inych a bol by nejaky sebec, egoista, necitlivy....tak rozhodne beriem toho prveho. Vsetkymi desiatimi. Nemusis sa citit menejcenna, velmi si ta vazi, lubi ta. Podla mna mate rozdielne libido, to je vsetko.

Kellycia

kamoska11123:

mne skor ide o to, aby sa aj on citil pri mne tak stastny ako ja pri nom!

A presla som si aj tym, co ty (niekedy bol priatel riadny sebec) aj ked tomu neveris, boli to strasne roky, plne slz, trpkych chvil, chudnutia, depresii... a vidis, som tu, zijem a som stastna. Kazdy ma na tomto svete pravo na stastie, no to neprichadza hned, ale postupne, casom ...uvidis, ver mi!

kamoska11123

Ja chcem mat vztah ako ty.ako by ti bolo keby si mala vedla seba sebca.?kaslat na sex ked je k tebe dobry atd....ja uz nemam slov idem sa obesit aj tak nebudem nikomu chybat:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((skur...veny zivot