Co zeny vlastne chcu?

Príspevok v téme: Co zeny vlastne chcu?
vulabi

Mam 19. Prejdem rovno k problemu. Chcem si najst uz naozaj vazny vztah a nie len taku tyzdnovu "odtrhovacku"

Stalo sa mi, ze som nedavno spoznal na jednej miestnej zabave dievca, pacilo sa mi, aj ja jej, zblizili sme sa, padli bozky...bolo nam spolu super, vypital som si FB, cislo ...

Neskor, doma sme si pisali, a padla otazka, ze kedy sa znova stretneme ... bolo mi povedane, ze nevie, ale ked uz budeme spolu vonku, len ako kamosi ... vraj so mnou nechce nic mat, vraj pre to, ze som pre nu prilis dobry chalan, a nechce mi ublizit, lebo ma zlu minulost.
Samozrejme nie som naivny, a neverim, ze to je ten dovod. Odvtedy s nou nekomunikujem. Som zial povaha, ktora neznasa klamstva a ona ma zjavne oklamala. To netolerujem.

Chcem sa vsak spitat, co zeny chcu ?? Bavil som sa o tom s kamaratkou, ona mi povedala, vraj zeny nepritahuju mili a dobry chalani (ako som aj ja), a skor idu po takych "kasanovoch", najlepsie je, ked su mierne arogantny az namysleny.

Ale ked ten "uzasny kasanova" svoju priatelku podvedie, tak zeny "placu" aky su chalani debili, pritom mozno pred nosom maju niekoho, kto by im zniesol modre z neba, ale ten je pre nu "prilis dobry".

Da sa vobec nezacat si vztah pre to, ze druha polovicka je pre daneho cloveka "prilis dobra" ???

vulabi

adamkrt - pozname :D

Ja viem, ze take spravanie nie je dobre .. ale kazda minca ma 2 strany - mam sice mozno uzsi okruh kamaratov a kamaratiek, ale zato su to ludia, za ktorych by som polozil ruku do ohna, a doverujem im, a aj oni mne ..

Ja si na dievca velmi rad pockam, ale mam dojem ze tie normalne su uz obsadene, a ja som zaspal dobu, lebo mne uz ostavaju len take, aka bola aj ta o ktorej sa zmienujem vyzsie :)

jajoju

pockaj si na dievca ktore ta bude milovat takeho aky si, ver mi ze aj take su, vlastna skusenost. Ale ver mi ze zivot ti s tymto este prinesie vela problemov...budes vela trpiet ale laska bez bolesti neexistuje.

AdamKrt

vulabi Dnes 16:11 - tiez sa mi zda, ze mas pravdu. Z mojho pozorovania som dospel k rovnakemu zaveru. Cim som sa spraval lepsie, tym bolo horsie. Ked som vsak nechcel, odmietal - vtedy to bolo naopak, dotierave... :)

vulabi

deaa - spoznali sme sa tam, nikdy pred tym, ani po tom som ju uz nevidel. Na tej zabave jej napisal nejaky jej byvali SMS, a v tej SMS ju riadne pourazal, ona od nas odisla, bola sama .. po chvilke som za nou prisiel, a videl som ze place, trcoha som ju utesil, utrel slzy, a bola mi za to (aspon podla toho co hovorila) velmi vdacna .. mozno z toho usudila ze som dobry ..

Cim dalej si vsimam svoje okolie, a zeny v nom, ja mam ale fakt dojem ze ti arogantnejsi a nezdravo sebavedomi chalani maju ovela vacsie sance ... dufam ze raz sa to zmeni a okolo mna budu zrele zeny, co vedia co chcu :)

sweater - ja viem, je to tak, o par "kamaratstiev" som koli tomu aj prisiel. Ale ja som jej povedal, ze to, ze ma tam namotala, bola mozno jej chyba, to sa stava, je mlada. Ale tiez som jej povedal nech mi povie pravdu - dovod, ze preco so mnou nechce nic viac .. a v tom som si isty ze ma oklamala .. to ja proste neznesiem :)

sweater

toto nepisem preto ze si myslim ze by si sa mal o nu snazit, ale preto ze raz aj tak budes musiet svoje zmyslanie zmenit, pretoze okolo teba nikto nezostane, od vsetkych sa budes stranit ak budes ludi takto brat, ludia su tvori, omylne, a nie malo, casto ani nevedia co chcu, a casto ked nieco spravia potom to lutuju, treba sa naucit odpustat ale nezabudat a aj to len tym ktory zato stoja :) sam nato prides, aj ty v zivote pravdepodobne porobis veci ktore ta raz zamrzia, vsetci sme taki..

xdanielax

no asi nechcela byt priama, lebo si myslela, ze by ti to mohlo ublizit, alebo..ti jednoducho nedokazala povedat pravdu.
Tazko povedat co zeny chcu, ja neviem co chcu muzi :D nic si z toho nerob, urcite raz najdes taku, pri ktorej ta bude bavit ze ju celkom nechpes ;-)

lenca45

Vzdy sa najdu tupane, ktorym imponuju arogantni chlapi a potom vyrevuju, ako sa k nim po rokoch spravaju, rozvadzaju sa a beru normalnym mladym ludom iluzie o zdravom vztahu. Pokial takito chlapi imponuju nezrelym pubertiackam, este je to ok, samozrejme v pripade, ze z toho vyrastu.
Zvysok tvoria normalne dievcata, baby, ktore maju zaujem o vyrovnany, plnohodnotny vztah. A tiez si mozno prave v tejto chvili (vidno to aj tu na fore) tlcu hlavy o stenu, ze kde takeho zohnat.
Ja by som sa na Tvojom mieste tej holke nepodkladala, netlac fakt na pilu, budes jej bud liezt na nervy alebo moze byt z tej skupiny "hereciek", ktorym velmi imponuje zaujem odmietaneho chlapa. Ked ma laska prist, tak pride. Mas 19, neries to velmi, aj tak je najlepsie budovat trvale vztahy s buducnostou az neskor, ked budes mat vo svojom okoli zrele baby a rovnako aj ty budes psychicky vyzrelejsi. Zbytocne sa neuhanaj za vztahom... ked pride, bude to o to prijemnejsie prekvapenie.

Deaa

ako dlho sa poznáte, že vie, že si pre ňu príliš dobrý? a v ten večer keď ste sa spoznali na zábave ste sa bozkávali a už ste sa nestreli? ak áno, tak je dosť pravdepodobné, že sa už ani nestretnete.
To že ženy nepriťahujú dobrí chalani nie je pravda, skôr 100 ľudí 100 chutí. Asi si natrafil na takú čo sa chce zabávať.