mesacna spotreba

ORTEL81

TOTO JE OTRASNE , JA TU UMIERAM AKE TIE ZENY VEDIA BYT, TOTO CITAM VSETKYCH SEDEM STRAN, NA ZAICATOK LAMBORGINY TVOJ NICK VYSTIHUJE VSETKO SI DOBRA ...UZ SOM TA STRETLOL NA INEJ DISUSIII,,A RAD BY SOM TA POZVAL NIEKAM NA DRINK..POSLI MAILOVU ADRESU.-)
A CO SA TYKA TOHOTO VSETKEHO ZENY HLAVNE VY VIETE BYT ZAKERNE A RIADNE, ZAVIDITE SI, STE ZLE, A HNEVIETE ZNIEST ZE NIEKTO INY MA VIAC AKO VY ALEBO NEBODAJ LEPSIE VYZERA
PRACUJEM V JEDNEJ NEMENOVANEJ SPOLOCNOSTI , KDE MAM NA STAROSTI POKLADNICKY A CELY CHOD PREDAJNE A AKO CITAM , NAOAZAJ JE TO LEN HLUPA ZAVIST NIEKEDY SKOCIM ZA POKLADNU A CO VIDIM KOLKO SKUTOCNE LUDIA VYSOLIA PENAZI ZA ZRADLO ,NENORMALNE PENIAZE A TO STALE KRICIA ZE NEMAJU A SU TO DENNE INE SUMY AKO 50EUR O INYCH SUMACH HOVORIM ZIJEME STYLOM AMERIKA , SME KONZUMENTI A VSETKO CO VIDIME V TV CHCEME AJ MY A LAMBORGINY , VERIM TI MOZE BYT ZE TOLKO PREJETE ,,TIE SUMY SA CASTO KRAT ZA DENNY NAKUP VYSPLHAJU VYSSIEAKO VO VASEJ RODINKE ,TAK STE NA TOM DORE A KED SI TO MOZETE DOVOLIT PROSIM, JA VAM NEZAVIIM PRAVE NAOOPAK KEBY NIE JE TAKYCH AKO STE VY ,,TAK SME STRATOVííí V NASEJ OBCHODNEJ SIETI ..A TEN DRINK DAME NIEKEDY ? RAD BY SOM TA SPOZNAL ,,,NAKLADAS TU RIADNE DOTYCNEJ,,,DRZIM PALCE,,ASPON SA MAM NA COM ZASMIAT A ZENY NEZAVIDDTE TOLKO ,.-)

hviezda01

m25-ale to vies,ze z toho nieco mam...aj ked mmne stacilo jedno cislo,ale nevadi..:-))...niektori ludia sa ozaj nechaju hned vytocit,a este to tu aj daju pisomne..:-))...ale tak,mozno jej to pomoze,ked sa vykeca,aj ked len cez pismenka..:-)))

LETICIA

m25 ano teba, ze niesom jedina co si to o nej mysli, lebo jej vyjadrovanie svedci o vsetkom. nech si pise co chce, aspon dobra sranda.

m25

ale je velmi zaujímave, že píšeš, že pracuješ a o svojich kolegovcoch, ked tvoje vystupovanie tomu vôbec nenasvedčuje, že už si zamestnaná, skôr mi prídeš ako študentka tak max.strednej školy :D
no musím sa smiať.. stále sa necháš vytočiť, ked niekto s tebou nesúhlasí.. a stále sa sem zapájaš :D

m25

nedá mi, nevyjadriť sa .. prečítala som si to tu celé a miestami som sa až smiať musela :DD
lamborginka, kolko to máš rokov? ešte si nenapísala.. a kolko má tvoj brat?
veru veru, ked budeš samostatná, zbadáš, ako je to žiť v realite ..

áno, samozrejme, že je to privela platiť tolko, ved u nás tolko ani nezarábame, nie to ešte dávať tolko len na stravu, čo sme zvieratá, že máme furt len jesť?! ved predsa nežijeme preto, aby sme jedli, ale jeme preto, aby sme žili ...
a čo máš proti chlebu s cibulou? ked som bola menšia, mala som to rada (teraz nejem cibulu)..
strašne sa vyvyšuješ . a nás nezaujíma, že si bola dnes u nechtárky 3 a pol hodiny :D (ináč, mala by si ju zmeniť, toto je pridlhá doba na robenie nechtov :D)

LETICIA

fuj si nechutna postihnuta zenska podla toho co pises, fuj fuj fuj tebe keby som plula do xichtu si myslis, ze dazd prsi, este raz fuj, a kazdy kto si toto precita, ver tomu, ze bude mysliet to iste. zereme masiska...ble ty mas vyjadrovanie, kup mamke pernamentku do fitka lebo 75kg je na zenu dost.