Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CO SI POMYSLI ?!?!?!

Príspevok v téme: CO SI POMYSLI ?!?!?!
tata

Mam 17 rokov a moj chalan ma 25. Sme spolu uz pol roka, ale este sme spolu nemali sex. Ja som sice panna z toho hladiska, ze som este s nikym nespala, ale robila som kadeco so sebou a ani moj gynekolog mi nechce verit, ze som s nikym nespala, lebo moja panenska blana je uplne dothana alebo prec..Viem, ze nebude problem s prvym sexom a ze ma to nebude boliet, ale co si pomysli moj chalan? Bude mu to divne a bude mi verit? poradte prosim, co si vy myslite..

aňa

moj prvý mi tiež neveril, že je prvý-očakával väčšie komplikácie, krv...:)ako 17ročná je normálka, že si "skúmaš" svoje telo, uspokojuješ potreby a tak, je to to isté, ako u chlapoch masturbácia a nikto sa im za to nečuduje..či nie?

elle

Ak mas na mysli to, či zisti ze už nemas panensku blanu,tak nie určite to nezistí. Panenstvo nezávisi od toho ci mas alebo nemas panessku blanu, ale či si este "čista" (nepoškvrnena)

mama 01

a vlastne to snad aj sam zisti, ze je prvy.to nie je ani tak vec bolesti, ako zohratosti a toho, ako ti to pojde.Ved si snad vsimne, ze si este ,,neohrabana"-myslim tym bez skuseností

nicole

hmm no tak nevjem ale ked ta ma rad tak by ti mal werit . pozri ja mam ties sraca a ties som so sebou robilasecko mosne ale tha weri mi a uwidish no ..ale cela by si us mat s nim sex ?citis to tak ?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.