schudnut 20kg chcem!

Príspevok v téme: schudnut 20kg chcem!
sasannka

ahojte. najdem nejaku dusu,ktora bude chudnut somnou?:-)ale nie ze 3 kila.. meriam 168 a vazim 81kg.znie to katastrofalne,ale navonok to az tak nevidno.nevravim ze nemam vankuse..ale ani taka tragedia to neni vzhladom na tie cisla.aj tak vsak chcem dat dole 20kg.nedavam si limit ze dokedy..proste to len chcem dat dole.od januara doteraz som mala fixovanu celu nohu po uraze,takmer nulovy pohyb a strava na intraku..a kilka nabehli len tak puklo.prida sa niekto? S.

Charlotte883

Bibi2345 :) prosim ta, ake balenie si si kupila? Za aky cas ti to prislo? Nebojis sa, ze ked prestanes brat, tak priberies naspat a viac? A ze si privodis zdravotne problemy? Aka je tvoja povodna vaha?
Ako si sa o tom dopocula? :) mam vela otazok, lebo sa mi nezdas ako dealerka....

Bibi2345

Ahojte
Chcem sa tiez podelit s mojimi uspechmi v chudnuti. Pouzivala som ten isty produkt ako Kelly Osbourne a schudla som 9kg za posledny mesiac a to vsetko bez nejakeho extra cvicenia alebo inej namahy. Konecne sa zmestim do stareho oblecenia.
Az mate zaujem si precitat viac o tomto produkte tak tu je link: track.moreniche.com
Posielaju do celeho sveta a je to jednoznacny produkt ktory mozem len odporucit, vyskusany na vlastnej kozi a 100% funguje. Az neverite mne tak si zoberte aka bola predtym Kelly tucna.
Dufam ze som pomohla tymto prispevkom a prajem prijemne chudnutie.

Bibi2345

Ahojte
Chcem sa tiez podelit s mojimi uspechmi v chudnuti. Pouzivala som ten isty produkt ako Kelly Osbourne a schudla som 9kg za posledny mesiac a to vsetko bez nejakeho extra cvicenia alebo inej namahy. Konecne sa zmestim do stareho oblecenia.
Az mate zaujem si precitat viac o tomto produkte tak tu je link: track.moreniche.com
Posielaju do celeho sveta a je to jednoznacny produkt ktory mozem len odporucit, vyskusany na vlastnej kozi a 100% funguje. Az neverite mne tak si zoberte aka bola predtym Kelly tucna.
Dufam ze som pomohla tymto prispevkom a prajem prijemne chudnutie.

sandysue01

caute zeny, tak ako pokracujete? vsak sa pochvalte, som zvedava, ako sa vam dari :)
ja som do dnesneho dna zhodila 5kg (zo 74 na 69) a aj cm pekne ubudli..
stale sa snazim vela cvicit, aj ked teraz, ked zacal semester, mam menej casu..
co sa stravy tyka jem fakt ze vsetko, aj sladke, sem tam smazene, aj krajec chleba na ranajky :D
skoda, ze mi trvalo tak dlho uvedomiť si, že chudnúť sa da cvicenim (alebo som bola leniva? :D)

deni2

čawte baby tak ja sa nevážim a nemeriam ešte ale cítim an sebe úbytok :) a dnes mi aj nohavice boli trocha velke tak mam taky dobry pocit :)

pandorka10

Ahoj Sasannka .pomr chudnut spolu kludne mi napis na mail a mozeme sa spojit a navzajom si pomahat v chudnuti ja chcem schudnut 15 kg viac v ziadnom pripade nie...ja mam 90kg a vysku 173cm...chcem schudnut na 75kg co je pre mna hmotnost v ktorej sa citim vyborne aj ked by som schudla na 80kg to by som tiez bola stastna pretoze 80kg je pre mna tiez super

sandysue01

ahojte :) tak ja sa ako tak drzim v jedení a hlavne vela cvicim kazdy den :) dnes som uz mala 1h 20 min aerobic a vecer idem na zumbu :D
zajtra som rozmyslala, ze sa odvazim, mam pocit, ze nieco zo mna zislo, ale zase po 2 tyzdnoch sa mi to zda skoro :D
a vy ako?

Iveta Michael

ale baby no tak.. nepreháňajte toľko:)

nie som anorektička ani náhodou lebo nehladujem...ja som len podla seba hovorila vieš..meriam 171 cm a vážim 59-60kg ale to preto lebo som trochu nabrala bola som navyknutá na tých 57kg a mala som postavičku ako lusk:)

to závisí aj od typu postavy nielen od výšky..to by ste mali brať do úvahy ale tak dobre ked chce -20kg tak i tak má čo robiť ale ak sa posnaží a bude vytrvalá tak sa jej to podarí:)

Tungsten

to som sa vážne trafila? strelila som to len tak z brucha. no potom sa jej rade ozaj nečudujem, mohla rovno povedať 40 kg :/