schudnut 20kg chcem!

Príspevok v téme: schudnut 20kg chcem!
sasannka

ahojte. najdem nejaku dusu,ktora bude chudnut somnou?:-)ale nie ze 3 kila.. meriam 168 a vazim 81kg.znie to katastrofalne,ale navonok to az tak nevidno.nevravim ze nemam vankuse..ale ani taka tragedia to neni vzhladom na tie cisla.aj tak vsak chcem dat dole 20kg.nedavam si limit ze dokedy..proste to len chcem dat dole.od januara doteraz som mala fixovanu celu nohu po uraze,takmer nulovy pohyb a strava na intraku..a kilka nabehli len tak puklo.prida sa niekto? S.

deni2

prida sa :) mam 169cm a 74 kg tak chcem takych 10 dat dole, o´vylucila som zo stravy mastne jedla, sladkosti a idem na mensie porcie v pravidelnych davkach tak snad sa podari

Bady

Ahojte...spolupracujem s tímom lekárov ktorí zostavili úžasné diéty. Isť zo 110kg na 70kg v priebehu 5 mesiacov je celkom fajn čo poviete? A čo je podstatné = bez JOJO efektu..keby to nefunguje tak vám tu nepíšem :) pre bližšie info danovamaria@post.sk

Lillla

Normalne je, ale ked uz presiahne hranicu :D tak si tak na 3-5 dni spravi mini 90dnovu akoze z tych receptov a potom zas normalne :)

sandysue01

hej? lebo ja sa bojim hlavne toho jojo efektu. a teraz sa ako stravuje? dodrzuje delenu stravu, alebo je vsetko? asi sa na nu predsa len dam :D

sandysue01

ahoj, ja som na to podobne 160cm a 74kg :( snazim sa zatial obmedzit pecivo a sladkosti + pohyb...ale rozmyslam aj nad 90 dnovou dietou, len neviem, ci to nema yoyo efekt