Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CO SI POMYSLI ?!?!?!

Príspevok v téme: CO SI POMYSLI ?!?!?!
tata

Mam 17 rokov a moj chalan ma 25. Sme spolu uz pol roka, ale este sme spolu nemali sex. Ja som sice panna z toho hladiska, ze som este s nikym nespala, ale robila som kadeco so sebou a ani moj gynekolog mi nechce verit, ze som s nikym nespala, lebo moja panenska blana je uplne dothana alebo prec..Viem, ze nebude problem s prvym sexom a ze ma to nebude boliet, ale co si pomysli moj chalan? Bude mu to divne a bude mi verit? poradte prosim, co si vy myslite..

givin

to mas uplne v pohode... este mozte mat aj zaujimavu predohru ked mu ukazes ako sa sama so sebou hras... je to absolutne normalne, tak ako on sam seba sem tam spravi... a urcite to robil aj pred prvym sexom... nemas sa coho bat... navyse niektore zeny sa narodia bez blany, niektore ju maju len malu... a ked uz, mozes sa tvarit ze ta to tak prijemne boli a slastne pri tom vzdychat do uska...

neboj.

neboj,ak mu povies ,ze si panna/teda "moralne" si, urcite nebude to skumat.okrem toho, urcite aj on bude trochu "nervozny"z vaseho prveho " intimneho stretnutia"a nic si nevsimne.ja ked som bola panna, mojmu priatelovi som to povedala az po "tom" a vies,z
ze si nevsimol nic??proste niekomu sa to pretrhne lahsie niekomu tazsie.a ani krvacat nemusis.

Summer

no vies podla mna ak mu to normalne otvorene povies ze sa sama so sebou dakedy pohras tak mu to nebude vadit...a este k tomu ma 25 podla mna to vezme v pohode..neboj sa si myslim:)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

CO SI POMYSLI ?!?!?! - Fórum - ZDRAVIE.sk