Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

STU ubytovanie

Príspevok v téme: STU ubytovanie
kahna

Dobry den, od septembra som studentkou STU a ako citam na nete, po zapise som povinna rezervovat si izbu, avsak studentskych domovov maju az 6, ziadny z nich som nevidela a netusim, ktory si vybrat..nevie mi prosim vas niekto poradit, kde je to fajn? nepotrebujem luxus, ale zas ani ziadne 6 a viac nohe domace zvieratka, rozpadavajuce sa okna, a net by bol fajn..diky

mosho

Prvákom ho prideľujú náhodne, tam tie ceny sú zhruba rovnaké +- niekoľko eur, ak ideš na výšku netreba hľadieť len na peniaze, je to investícia do budúcna a keby aj, tak brigáda v BA nieje nič nezvyčajné. Ale netreba sa báť, intráky sú v pohode...doposiaľ ti neprišiel žiaden list s pokynmi?

kahna

takže oni mi ho pridelia a nebude ich zaujímať, že napr. ja by som si chcela vybrať lacnejší intrák, nie nejaký drahý?

mosho

Ak si prváčka tak ti ho pridelia, určite nič nemusíš zháňať a vybavovať sama. Príde ti domov list ohľadom toho kde a kedy sa máš dostaviť, čo si doniesť a tak podobne..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.