Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AKO SCHUDNUT DO LETA 8 KG...A HL. Z VLASTNEJ SKUSENNOSTI

motylka

Poradi mi niekto ako schudnut?pribrala som cez vianoce 10kg hlavne na brusko a boky...ako to mam zhodit do tela aby smai to nevratilo??pls napisete mi diky :)

xnusoba

majka delena strava je blbost, kym ju drzis, schudnes, prestanes, zacnes sa stravovat mimo plan a hned mas x kil hore a si na tom horsie ako ked si zacinala....treba vediet co jest, kedy jest a popri tom makat, cele stravovanie je jedna velka veda, ale nie je nemozne sa ju naucit :-)

majka_

jedina cesta ku schudnutiu je delena strava a vela sportu. je to lahko napisat, ale tazko konat. poznam to z vlastnej skusenosti. teoriu chudnutia ovladam, ale prax sa ziskava tazko... mam 76 kg a 178 vysku a jednoznacne 11 kg musi ist dole

džana

w8 - ja Ti z vlastnej skúsenosti môžem naozaj odporučiť tú 90 dňovú diétu. Ja som ju držala minulý rok niečo cez dva mesiace a schudla som do 10 kíl. Možno prvé dni sa budú zdať ťažké, ale keď prekonáš tie, tak bude z teba určite za nejaký čas kočka! :) Ak by si chcela, napíš sem mail a možme komunikovať, prípadne sa radiť spolu. Ja sa tiež plánujem teraz niekedy pustiť do tej diéty znovu.. veď na jar, leto treba byť "hej" :)))

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

AKO SCHUDNUT DO LETA 8 KG...A HL. Z VLASTNEJ SKUSENNOSTI - Fórum - ZDRAVIE.sk