AKO SCHUDNUT DO LETA 8 KG...A HL. Z VLASTNEJ SKUSENNOSTI

klifon

W8 - prestan mysliet na dietu, jedlo a jedz pomaly to, co ti chuti , ale len vtedy, ak si hladna. pravidelne cvic a hlavne sa nalad do pohody a zbav sa stresu.Tym, ze budes mysliet stale na chudnutie, pozerat do jedalnicka, co ti predpisuje dieta, vystavis sa stresu. Najdi si na seba cas a hlavne skus relaxovat.Drzim palce.

klifon

nazdar boss - ta prezyvka ta vystihuje. Asi sa aj ty nemas cim pochvalit. Riadis sa porekadlom :Podla seba sudim ostatnych!!!!?

jojka

ludia pls pomozte my mam 14 a hanbim sa pozret do zrkadla kazdy vecer placem a vdenniku si nadavam peco som zjedla to a to pls napiste mi aspon ako schudnut 5kg lebo mne tazke 1

marCOS

noo jednoznacne fitnesko,,,alebo si kazdy den kus zabehat alebo zakorculovat,,,bichyklovat a thak,,a jest menej sladkeho a jedal ktore maju vela tuku

ivonca

jasne a zabudla som pijem denne 3 a viac litrov caju nesladeny ovocny lebo ostatne su silne na moj zaludok takze sipkovo broskynovy jeden sacik na liter aby nebol silny a postupne to pijem za den tie 3,5 litra

ivonca

no tak ti pisem radu z vlastnej skusenosti chudnem mesiac aj jeden den a schudla som 4,2 kg no cvicim kazdy den aspon 20 minut na nohy na orbitrek, jem rano celozrnny chlieb maslo sunka neskor jablko neskor zase jablko potom banan neskor zeleninu moze byt ryzoto zeleninove alebo rybu ale iba na vode s maslom a vegetou a tu jem s celozrnnym chlebom ale obmienaj to teda zacala som dietu polievkami , a to kapustovou tu som jedla tyzden a ostalo mi z nej zle takze musis pravidelne menit stravu aby sa ti to nezunovalo jedz vela zeleniny ja surovu velmi nemozem lebo ma z toho boli zaludok ked jem zeleninu kupim si nejaky mix v sacku dam to do vody dam tam vegetu uvarim scedim dam na tanier mozes to jest s kuracim masom ale to tiez len na vode a dochucuj si to koreninami a hlavne nejedz vecer ja nejedavam az po osmej hodine a to je pre mna teror ale chudnem takzee za 2 mesiace mozes mat 8kg dole v pohode a jedz aspon 6 krat denne ked si hladna davaj si ovocie aj ked to budu dve jablka naraz ale trosku mozes aj sladke a to tak ze ak mas chud daj si jednu kocku cokolady aspon na zahnanie chuti na sladke tak drzim palce

ivanna pb

ja som sa minulý rok pokúsila tiež schudnúť,pretože som išla prvý krát na dovolenku k moru.prestala som jesť úplne všetky sladkosti a chlieb,väčšinou samú zeleninu a šunkovú salámu,ale najčastejšie to bola mrkva,ktorú som jedla aj hodinu,nejak sa mi podarilo,že aj ked som varila pre rodinu iné,dala som si iba zeleninu,hlavne som sa nedržala žiadnych diet,pretože tie radia jesť to čo doma práve nemáte,alebo na to nemáte chuť,a jesť to nasilu len preto,že to je tam napísané nemá zmysel,o 3 mesiace som mala menej o 12 kg,a aj po takmer roku,ked už jem naozaj všetko,mám rovnakú váhu,je pravda,že jem oveľa menej,ale viac ani nevládzem,začali sme chudnúť naraz s kamarátkou,tá si kúpila lieky,schudla asi 6 kg,ale už má naspäť 10,mne možno pomohlo aj to,že to bola moja prvá dieta v živote,mám 42 rokov

jacquelin

tak vies, ja ta nenutim ist k doktorowi, iba ti dobre radim. je to twoje zdravie, nie moje.. co ti mam na to napisat?? myslim si, ze aj ked je tu wela ludi co ma skusenosti s dietami, chudnutim, tu nie je odbornik na cukrovku. ked nedodrziawas ani zakladne weci, co mas, ako ti moze sprawit dobre este aj nejaka rada od amatera?? chapem ta, ale snad aj ty mna co ti pisem...