AKO SCHUDNUT DO LETA 8 KG...A HL. Z VLASTNEJ SKUSENNOSTI

petulka 1

Jacquelin:myslim si ze by to bola najlepsie. Ale ja nerada chodim k lekarom, mam ich uz po krk. Radsej vzdy poviem, ze mi nic nie je, ked sa ma pytaju ze ako sa citim. Ja si picham 4x denne inzulin a mala by som pravidelne, aspon 5-6 krat denne aj jest. Lenze ja som v tonto dost neporiadna. Niekedy sa pichnem a potom nejema a je z toho zle - nedobre.

saralang

ja som pred rokom schudla 12kg za 40dni.najhorsi bol zaciatok kedze som bola poriadne rozpapana sladke slane kysle atd.musis mat jasny ciel,moj bol dovolenka pri vode s manzelom a 2 roc.synom.kedze za slobodna som mala56-62po porode to bolo80.ranocelozrne pecivo sunka zelenina,obed normal ale az okolo 14.00 a potom uz len ovocie .mne asi najviac pomahali vecer pri telke jablka vela.a pit ako hovoria odbornici nikdy neni dost.hlavne to striedaj aby telu nic nechybalo.drzim palce

w8

jacquelin: Prosim nemohol/a by si mi dat kontakt na teba icq / e-mail.... a by si mi povedal/a cely tvoj harmonogram ked si schudol/la 13 kg... plss...a este za ako dlho si schudla 13 kg... vopred dik.. velmi prosim ten kontakt

jacquelin

bm: no, tazko powedat, pretoze prvy x to schudla v lete, kedy mi nechuti jest, lenze ako skoncilo leto zacalo mi chutit a pribrala 5 kil, ale potom to v priebehu mesiaca zhodila ydravou stravou...
petulka 1: no myslim, ze by si sa mala poradit s nejakym naozajstnym odbornikom, tym mam na mysli doktora! naozaj, nech si neublizis!

petulka 1

Ahojte. Citam vase prispevky a neda mi nezapojit sa do nich. Vlastne poprosit o radu, hlavne tych ktory sa v chudnuti a dietach naozaj vyznaju. Mam cukrovku a co je nejhorsie momentalne dost rozkolisanu. Bude to tym nepravidelnym pichanim si inzulinu a nepravidelnym jedenim. Chcela by som trosku schudnut, no nie jednorazovo, naraz a vela. Ale postupne a pravidelne ubrat z mojej vahy. Len pri cukrovke su diety strasne nebezpecne. Tak by som vas chcela poprosit, kto mate skusenost, napr. s tym ako si vypracovat vhodny jedalnicek, ako k tonu zakombinovat pohyb a pritom si davat pozor aby ste to neprehnali, dajte o sebe vediet. Moc by ste mi pomohli. Dakujem.