hlúpe dievča

Príspevok v téme: hlúpe dievča
hlupa

...všetko sa to zomlelo tak rýchlo...spravila som najväčšiu chybu,vo svojom živote.Opustila som skvelého,šikovného,múdreho,vtipného a teraz to najdoležitejšie!MILUJUCEHO chalana,ale naozaj milujúceho.Miloval ma snáď najviac ako len muž može ženu milovať.Boli sme spolu 2roky a 2mesiace,až kým nenastal ten deň...obydvaja sme úspešne odmaturovali,mesiac si oddychovali doma,až sme sa rozhodli,že pojdeme na takú menšiu brigádku.DO čiech...a tam som stretla jeho...krásny chlap,s tmavou pokožkou,aj vlasmi,až neuveriteľným bielym tzv.hollywoodskym úsmevom,vyšportovaná postava...Bol krásny,až natoľko,že by ma ani vo sne nenapadlo,že vobec vie o mojej existencii.Aj keď musel,pretože sme boli v práci denno denne vo veľmi blízkom kontakte,práve on bol ten,ktorý ma zaučoval na tú danú pracovnú pozíciu...takže,je jasné,že sa mu nedalo nijakým sposobom vyhýbať.A ja som si každým dňom,viac a viac všímala,ako so mnou milo flirtuje,tak kamarátsky :)začala som sa tešiť do práce,a netešiť domov.hoc tam bola so mnou dokonalá osoba,moj priatel.Nejako som si to neuvedomovala,čo sa vlastne deje,myslela som si,že to je len nejaký milý flirtík,ktorý mi akurát tak,pridá na sebavedomí,až sa nestalo to,čomu sa už nedalo zabrániť.Pobozkal ma,ano,ale ja som sa nebránila...muselo sa to stať,aby som si uvedomila,že chcem byť so svojím priateľom,a nie s nejakým modelíkom,ktorého vlastne ani nepoznám...ibaže už bolo neskoro,nemohla som sa priateľovi ani len do očí pozrieť,všetko som to v sebe dusila,a nevedela som ani odmietnuť toho druhého...vždy som bola taká,proste som nevedela dať košom.A na to som aj pekelne doplatila.Prešiel rok,som vo vzťahu s modelom,v dosť nepodarenom vzťahu,v ktorom zotrvávam,iba preto,lebo mám prácu,aké také bývanie a neviem kde by som začala,keby som odcestovala naspäť na Slovensko.A ako sa má ten pán dokonalý?Z rozchodu sa veľmi ťažko spametával,až raz,po pol roku som sa dozvedela,len tak,z ničoho nič,že má dievča..a nie len tak hocijaké..nieje najkrajšia,ale!je od neho o 3roky staršia,má pekelne bohatých rodičov(čo mu zaisťuje nadmieru kľudný život),nieje to žiadna blbka,ovláda 4jazyky,a hlavne je otvorená všetkému..čo ja som nebola..v zime snowbording,lyžovanie,v lete bazéniky,lázne atd...no proste,určite mu je s ňou veselšie ako so mnou,to je na sto pro,ibaže,teraz sa pýtam...može ju milovať tak ako miloval mňa?ja som tá,ktorá bola pri ňom,keď mal fakt depky,a že to boli depky,a žiadne jednorázovky.prežili sme toho veľa,jasné nie len dobrého ale aj zlého,ako každý vzťah...ale ja ho chcem naspäť...musím naňho myslieť každý deň...každý.neviem čo mám robiť...som zúfala :((( netuším čo ku mn teraz cíti,ale bojím sa,že aj keby tam ostali aspoň miniatúrne zostatky lásky,nechcel by odchádzať od svojho dokonalého,pohodlného vzťahu..je to všetko také šialené,až je to pravdivé...BOHUŽIAĽ...

Maoam

dufam, ze ho ani len nenapadne dat ti este sancu

ludia ako ty presne toto potrebuju, najprv odkopnete super partnera, ktory sa v tom lepsom pripade spamätava nejaky rok,v horsom depkuje dlhe roky a nechape, preco sa mu to stalo, ved dal vsetko, co mohol a vtedy vam je jedno, co to s nim spravi, proste chcete v tej chvili nieco ine, lebo mate vsetko a neviete co od dobroty a potom, ked zistite, ze to nove nie je take uzasne a vo vztahu postradate, lebo ten model/modelka zdaleka nedava to, co ten super priatel, tak zacnete premyslat nad navratom.....si hnusne sebecka a myslis stale iba na seba, aj teraz...

nechaj ho, nech je stastny, je mu s nou urcite stokrat lepsie