Krvacanie z analneho otvoru

helga mandl

ja mam tiez krvacanie ale k tomu mam stale bolesti brucha.Som rok po porode (po cisarskom reze)a brucho mam ako keby som bola v 5 mesiaci tehotenstva.Neviem ci to suvisi s tymto a to nemam ani tvrdu stolicu.Vedel by niekto nieco poradit?Krvacanie nemam casto ale dnes to bolo trochu silne.Dakujem

Martin K.

mám taký problém, že pri veľkej potrebe mám asi posledné 2 týždne pri utierani kvapku krvi na toaletnom papieri... ked vsiakne tak má priemer tak 1 cm a pro vykonávaní potreby mám pocit ako by sa mi vždy natrhol trišičku koneční a potom to zase sačalo zrastať a zase pri ďalšej potrebe natrhlo atd... viete mi niekto povedať či to je fakt natrhnutý konečník a ako to liečiť?? dal som si na to fastum gel zatial... inak nemám žiadne bolesti ani svrbenie ani nič len trochu boli ked sa to akoby natrhne alebo čo sa to vlastne deje...

Martin K.

mám taký problém, že pri veľkej potrebe mám asi posledné 2 týždne pri utierani kvapku krvi na toaletnom papieri... ked vsiakne tak má priemer tak 1 cm a pro vykonávaní potreby mám pocit ako by sa mi vždy natrhol trišičku koneční a potom to zase sačalo zrastať a zase pri ďalšej potrebe natrhlo atd... viete mi niekto povedať či to je fakt natrhnutý konečník a ako to liečiť?? dal som si na to fastum gel zatial... inak nemám žiadne bolesti ani svrbenie ani nič len trochu boli ked sa to akoby natrhne alebo čo sa to vlastne deje...

Katus3

Chápem .) Ale aj tak na to vyšetrenie pre istotu pôjdem, človek naozaj nikdy nevie. Hned ako budem vedieť vysledok sa ozvem. Nech je to pre dobro aj ostatných. Vyšetrenia sa nejak vôbec nebojím, skôr toho výsledku. Dúfajme, že to budú LEN hemoroidy.