Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stale mi smrdi z ust

Príspevok v téme: Stale mi smrdi z ust
lukasenkoo

Ahoj,chcem poradit, stale mi smdi z ust,cistim si ich stale no ked nieco zjem momentalne mi zacne z nich smrdiet,ked si zoskrabem z jazyku povlak a ovonam strasne to s mrdi,smrdi mi aj lava krcna mandla mam v nej taku dieru a ked donej vopcham vatovu tycinku strasne smrdi,stale mi do hrdla zatekaju hlieny a vecer dycham ustamy nie nosom a to my cez noc vysusi cele usta a hrdlo a rano je smrad poriadne hnusny co to moze byt poradte,niekedy my z hrdla vypadne taka smradlava gulicka ktora hrozne smrdi a som cital ze su to capy ale ze by od capov smrdel aj jazyk to neviem moze to byt aj tym dakujem

RNG

Vyber mandli sice pomoze proti tomu, aby si odstranila hnisanie mandli, ale to je taka ista pomoc, ako ked mas hnisavu ranu na nohe a lekar sa ti ju miesto vyliecenia snazi amputovat.
Napriek nazorom mnohych lekarov, mandle maju svoju funkciu v tele a ta je zapalit sa prve pri infekciach, cim stimuluju obranny system tela skor, nez su napadnute proedusky a pluca.A vybrastie mandli mi pripada ajo miesto poistky vrazit do elektrickeho obvodu hruby klinec, aby sa poistky neustale nevybijali
Co tak zvysit imunitu tela a vyliecit tie mandle?
Za to ze to lekari nevedia antibiotikami, to neznamena, ze priroda na to nema ucinne prostriedky. Je to aj carvacrol z oreganoveho oleja, aj oleuropein z extaktu z olivovych listov, roztok mGSE atd, ale co je daleko najdolezitejsoe je nasadit si spravnu probioticku floru a podporovat/zivit/rozmnozovat ju branim extra mikovlaknin, cely zivot, co zvysi imunitu viac, nez cokolvek ine.
Probiotika v crevach , ktorych je tam na vahu az 1 kg vyrabaju pre nas okrem ineho hromady uzitocnych latok, zivin, vitaminov a najma az 70% vsetkych obrannych latok, s ktorymi telo disponuje. Tj zasluhuju sa o vyrobu obrannych latok ovela viac, nez samotne telo.A to ma vacsina lekarov tendenciu vobec nevidiet alebo aspon nedocenit.

PoPotvorka

no bolo ti to treba sem napisat ,skus sa poradit s obvodnou lekarkou .... moze ist o problem so zaludkom
Colala
"fascinuje" ma tvoja ustna dutina a jej slovna zasoba uf :)))

elca

dcera mala taky problem
zistili jej helikobaktera a ten vyvolava smrad v puse -da sa liecit

pomoze ti objednat sa na "gastre"odborne sa to povie asi gastroenterologia neviem

a pomahaju silne probiotika BION 3

fazula gula

to je na doktora...mne tiez vypadavali take gulky ale nemala som taky problem so zapachom iba tak normalne ale vzdy ked si cistim zuby cistim aj jazyk a to poriadne pastou az kym nieje uplne bez povlaku tak ze ked si po nom prejdem s kefkou a ovoniam tak nic necitit a odvtedy mam pokoj...ale ty mas nieco s mandlami to urcite ide odtamad chod ku doktorovi tu si neporadis

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stale mi smrdi z ust - Fórum - ZDRAVIE.sk