Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tetovanie

Príspevok v téme: Tetovanie
amanda55555

ahojte nemate nahodou niekto tetovanie na ruke pri pazi z vnutornej strany potrebovala by som vediet ci to boli tak strasne ako kazdy rozprava.. A ze ci nepoznate nejaky sposob ako to zakryt pred rodicmi lebo o tom nevedia a ani im to nechcem hovorit..chcem si dat spanielsky 5 slovny napis maly..dakujem

[zruseny1]

ja by som si zase žiaden nápis nedala..ani meno dieťaťa (keby som mala)
ja som stále na vážkach..ešte som nenašla ani jednu osobu, ktorá by mi to schválila..ak ju nájdem, idem do toho :D

dakovna

Boze moj, co tu riesite?!
ja uz mam cez 30 a tetovanie som si dala prve a zaroven aj posledne tento rok vo februari. Na nohe, nad kotnikom mam meno dcery. Je to pekne, decentne, kazdemu sa to zatial paci. Bala som sa mamy, co na to povie, je konzervativne a nabozensky zalozena. No neskryvala som to pred nou. Ked mi to zbadala, pytala sa co to tam mam. Ked zistila, tak bola ticho. Ziadne nadavky... a pod.
Tetovanie je rozhodnutie na cely zivot, ak si ho niekto da, mal by to mat dopredu riadne premyslene a malo by mat pre neho nadcasovy vyznam.
Osobne neuznavam tetovania mena frajerky, nejake srdiecka, slniecka, zvieratka... ale dat si meno dietata, alebo svoje znamenie, prip. svoju krvnu skupinu... sa mi vidi ok

[zruseny1]

prečo, keď je pekne spravené a na dobrom mieste tak to možno považovať aj za umelecké dielo :DD
len problém je s tou trvácnosťou, to je fakt... budeme coolové babičky:)

lost

amanda55555

to bola metafora

mozno trochu tvrda ale..

ak u va splati "pod mojou strechou moje pravidla" tak hold ... nic s tym nenarobis, len ked "dospejes" tak, ze odides z pod strechy rodicov :)

teraz nenapadam k tomu aby si urobila nemozne, a/alebo ti praskli nervy a utiekla z domu, alebo prepadla banku alebo co

ale proste.. ake vyhody ma tetovanie ? ked uz tak aspon nieco fakt malicke, napr 1x1cm.. ale to je tak male, ze sa to ani neoplati uz :)

ja mam 22.. a plne suhlasim s tym ze tetovanie je o houne.. preco?

1. nazor clovek pocas zivota meni
2. stava sa ze clovek zle vyhlaskuje meno manzelky, ako jej to potom vysvetlim?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tetovanie - Fórum - ZDRAVIE.sk