Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Boleť bedrového kĺbu

Príspevok v téme: Boleť bedrového kĺbu
Sashka1004

Už asi pol roka ma bolí ľavý bedorový kĺb. Nie je to celodenná boleť, je to skôr niečo ako krč, ale je to veľmi intenzívne. Niekedy nemožem chodiť alebo sa postaviť pre tú bolesť. Zastihne ma to aj v noci a vtedy mám problém pretočiť sa zo strany na stranu...Bojím sa či to nemôže byť rakovina, pretože babka má rakovinu..Mám 19 rokov....prosím čo mám robiť mám isť k lekárovi? alebo čo mám proti tej bolesti robiť :(

klocka

Zdravím,už asi dva mesiace ma bolí lavy bok,je to velka páliva bolesť nebolí to stale ,jednoducho to začne ked sedim a idem prudšie vstať ,alebo ked niečo viac krat zdvihnem potom to boli tak hodinu a prejde.V mieste ,kde to bolelo ostava nejaky čas to miesto strpnute.Bola som na sono vaječnikov,maternice všetko je ok.Tiež som bola na chirulgii aj po tej stranke je to v poriadku,poslali ma na sono či to nie je pruh-nie je .Poradte mi prosím,čo by som mala urobiť.Dakujem

poznamka

ahoj...
tiez som mala/mam podobne bolesti... ale v oboch klboch, v pravom intenzivnejsie...mam 28 r.
bola som u doktora a zistil mi, ze sa mi spravili strbiny... vyliecit sa to neda, iba spomalit...ale ked viem diagnozu, hned mi je lepsie.... tak chod co najskor sa dat vysetrit, urcite to nebude nic vazne.. ;-) drzim palce...

Ivka 1

Fidorka neboj pomoze , drzim palce :)
Moja známa ( 70 r.) inak veľmi aktívna pani sprievodkyna v CR mala tiez tazkosti s chrbticou a nemohla ani chodit. Ozonoterapia jej pomohla.

fidorka 2

ja mám problémy s krížami a tiež mi to vystreluje do bedrového kĺbu a niekedy ma bolí aj celá ľavá noha. Neurologička mi povedala bolesti bedrového kĺbu mi spôsobuje vysunutá platnička. Som objednaná na ozónovú terapiu v septembri, tak dúfam že mi to pomôže.

Ivka 1

Sashka moze to byt zacviknuty nerv ale skor typujem na chrbticu - krizovu oblast a to vystreluje do bedroveho klbu. Tam by bolo potrebne urobit vysetrenia.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Boleť bedrového kĺbu - Fórum - ZDRAVIE.sk