Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Slovenská pošta. Chcela som sestre spraviť radosť. no balík neprišiel

Príspevok v téme: Slovenská pošta. Chcela som sestre spraviť radosť. no balík neprišiel
postahmm

Ahojte chcela som sestre spraviť radosť.. je v zahraničí Francúzsko a tak som kupila krásnu čipkovaný letný šál... a krasnu kvetinu do vlasov.. a ešte aj napísala.. list... s odkazom.. a veľmi som sa nad tým natrápila lebo som ho aj tak ozdobila... a poslala som to vo veľkej obálke.. prvou triedou.. už ale pred mesiacom aj pol možno aj pred dvoma :( a neprišlo jej nič do teraz... asi to niekto na pošte ukradol.. sa mu to zapáčilo.. a je to fuč...

asi s tým nemôžem nič robiť? máte podobné skúsenosti?

M74

Môžeš ísť na poštu a tam Ti povedia čo ako postupovať v prípade straty zásielky. Ale v tomto prípade je to zrejme strata času.

postahmm

prepáčte... zle som sa vyjadrila bol to lisť teda obálka vo formáte A4 ale to je asi jedno... len sa chcem spýtať či sa dá niečo robiť alebo sa môžem rozlúčiť.. s prekvapením

M74

Tak bol to balík, alebo obyčajný list? Balík má podací lístok a doručenie sa dá skontrolovať a teda reklamovať.

...preco prave slovenska posta-co ked sa to stratilo v zahranici-hoci posta na slovensku je tiez dost vycurana-ale to len ludia co v nej robia poniektory-nevies kde sa stratil balik...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Slovenská pošta. Chcela som sestre spraviť radosť. no balík neprišiel - Fórum - ZDRAVIE.sk