Ide o rakovinu?

Príspevok v téme: Ide o rakovinu?
Tamara M

Chcem sa opýtať, či niekto zažil niečo podobné, ako ja. Trvá to už asi tri mesiace, stále po milovaní krvácam. Ide tu o rakovinu? Dnes som bola u lekárky a čakám na odpoveď...o10.dní sa dozviem pravdu,,ale ja to už tuším teraz a je mi z toho doplaču. Mám len 29, dve malé deti a nechce sa mi ešte zomrieť.......čakám diskrétne odpovede...nemusíte mi dávať nádeje a tak...ale rovno k veci, dakujem.......

Iveta Michael

teraz som túto tému celú dočítala...:)

tak po prvé som rada že to dopadlo relatívne dobre pre Tamaru..

a po 2.) chudák Laurina...ja som pochopila už na začiatku..treba byť trošku vnímavý a nepozerať na vec zaujato..Laurina aj Tebe želám už len pokojný život bez stresu a v zdraví!

[zruseny1]

Teším sa:)))) vidíš koľko stresov si si zbytočne robila.
Si sa tu dlhšie neozvala, tak som sa trochu zlakla, ale teraz som rada že je všetko v poriadku.

Tamara M

Všetkým, ktorí mi držali palce.......patrí jedno veľké ĎAKUJEM........

Výsledok cytológie ukázal, že sa jedná o zápal......

veľmi sa teším,,že to nakoniec takto dopadlo...teraz ešte beriem lieky na doliečenie...potom opakovaná kontrola....a tiež sa budem pýtať ešte na sono.....aby som si bolá istá,že je aj tam všetko o.k.

Tamara M

Pre všetkých, ktorí čakajú na môj výsledok.....

stále nič....
je to na infarkt.....
ale výsledky ešte stále nedošli,,,hoci už mali prísť....tak sa tam volalo,že prečo ešte nedošli.....
a vraj mali tam dovolenky,boli chorí...že musím mať trpezlivosť ešte,,,,
trochu sa to omeškalo.....

a ja som od víkendu,,,asi som si zobrala slová Inkognito,,aby som si všetko vypustila z hlavy...som úplne v pohode, žiaden stres,,,

myslím pozitívne,a verím tomu, že bude
o.k....

utorky a štvrtky majú na ambulancií sona v stredu tiež niečo.......takže mám byť trpezlivá a zavolať si v piatok,,nemusím chodiť osobne...

a dokonca ani nemôžem tam zájsť...dnes som si našla nový job,,aspoň prejdem na nové myšlienky...

Akonáhle budem vedieť.......napíšem

monca1988

ahoj moja,

neviď všetko tmavé....ak by si mala záujem, pracujem s výživovými doplnkami, ktoré naozaj zaberajú. ak by si mala záujem robím aj bezplatnú diagnostiku zdravia - z ruk, kde mi prístroj ukáže oslabené miesta v tele, pričom k tomu aj hovorím poradenstv (zadarmo)

ak by si mala záujem napíš mi na e-mail

[zruseny17]

tamara-aj keby si mala zle vysledky cyto este to nemusi znamenat ze mas rakovinu!Ja som mala zle vysledky az dvakrat po sebe,biopsia ukazala nejake prebujnele bunky,podstupila som konizaciu a potom som mala vysledky v poriadku:)Nemas sa coho bat,rakovina krcka maternice sa vyvija najpomalsie,mne zistili prve zle vysledky v roku 2006 a druhe az v roku 2009...takze sa nestresuj,urcite to bude dobre!prajem vela zdravia,drzim palce!:)