Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ide o rakovinu?

Príspevok v téme: Ide o rakovinu?
Tamara M

Chcem sa opýtať, či niekto zažil niečo podobné, ako ja. Trvá to už asi tri mesiace, stále po milovaní krvácam. Ide tu o rakovinu? Dnes som bola u lekárky a čakám na odpoveď...o10.dní sa dozviem pravdu,,ale ja to už tuším teraz a je mi z toho doplaču. Mám len 29, dve malé deti a nechce sa mi ešte zomrieť.......čakám diskrétne odpovede...nemusíte mi dávať nádeje a tak...ale rovno k veci, dakujem.......

Tamara M

ďakujem ti Hviezda...že aspoň ty stojíš primne...v týchto chvíľach...a teraz si musím ísť po vreckovku,,,,,,lebo mi je ztoho všetkého doplaču....
Ešte raz ti dakujem hviezda....dnes tu viacej nebudem chodiť....ešte raz, ak niekto bude písať za Tamaru M..to nebuem ja....
A ostatným odkazujem.....že sú veľmi trápni, ked robia také veci....

talentmania

Tamara M ma preto tolko IP a moze ich menit rychle ako ja pretoze ma nett na kluc:)))Zasunies a ides....Aj vy co mate doma PC na wiffi ked si vypnete cely PC a potom si ho znovu zapnete tak mate inu IP.Ale vam to potrva dlhsie kym vypnete cely PC a znovu ho nastartujete ako nam co mame kluc.Tak a to je cela veda:))):)))

Laurina22

Mrzi ma len,ze si tu zavadzala zeny,ktore rakovinou naozaj trpeli a trpia.

Ze mas este kozu na papuli sa uprimne cudujem.

Nemam slov,ako moze niekto takto mrhat casom inych a hlavne mrhat casom tych,ktori ti chceli naozaj pomoct.

talentmania

Mna by zaujimalo skor ci Admin to vie zistit alebo ci nie:))Ale nebojte sa ja nepise za nikoho na tomto fore iba za seba:))):)))

Tamara M

Myslím si, že ak niekto založí tému,tak len preto, aby sa možno niečo nového dozvedel....a nie preto všetko....vôbec ma nezaujíma, že mi nikto neverí,,,snáď Hviezda, Inkognito a zopár ľudí.....ja tu vôbec nikoho neklamem...a je mi nanič z toho, že matu niekto krivo obviňuje.....
....a dakujem ešte raz za takú podporu.....

hviezda01

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.....pomoooooooooooooc...som z toho debiiiiiil...ved vcera ci kedy tu zas bolo povedane,ze ked mas aj dva pc,a chytas signal na jednu wifi,ci ako to mam napisat,ale isto ste pochopili..:-))ze je jedna IP....ci ne??.:-DDDDD

blondula

Myslis takto xi xi.rovnaku Ip uz mat nebudem ako mas teraz ty ale tvoj nic mozem mat tak ako ty moj:)))

Ps:talentmania:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ide o rakovinu? - Fórum - ZDRAVIE.sk