Ide o rakovinu?

Príspevok v téme: Ide o rakovinu?
Tamara M

Chcem sa opýtať, či niekto zažil niečo podobné, ako ja. Trvá to už asi tri mesiace, stále po milovaní krvácam. Ide tu o rakovinu? Dnes som bola u lekárky a čakám na odpoveď...o10.dní sa dozviem pravdu,,ale ja to už tuším teraz a je mi z toho doplaču. Mám len 29, dve malé deti a nechce sa mi ešte zomrieť.......čakám diskrétne odpovede...nemusíte mi dávať nádeje a tak...ale rovno k veci, dakujem.......

Maria K

Laurina22 chceš mať problém ?....
ty pízdá hlúpa,,,,

Akým právom sa obúvaš do Tamarky ?....

Nemáš pravo písať to čo píšeš ,,,,

škoda sem písať nemá to vážne zmysel
ja som tiež toto prežila čakala som na testy až pol roka na koniec to bola rakovina,,,,

ale žijem....

Laurina22

Najprv napises urazku z jednej IP,potom z druhej sa ohlasis ako Tamara.

Ale tvoje vyjadrovanie Tamara...ta prezradilo.

Admin ma zmazat temu lebo sa na teba prislo,vsak?

Tamara M

Ja niesom žiadna Magduška...ani nikto iní,,,nemám čas sa tu takto naťahovať....ja som jedna osoba,,,,a čo je to WTF???..neviem čo je to....

Laurina22

Adriana T,MAgduska,Tamara.

Bavi ta to?Tvoj slovnik je neprehliadnutelny.Tvoje IP pekne na seba nadvazuju.

Nerob zo seba este vacsiu hlupanu,nez uz si.

Odhalila som ta.

Najviac ma na tejto teme uraza to,ze si robis vysmech z ludi ako su Svet,Ta3 a Hviezda...Tieto zeny sa ti snazili pomoct a mysleli to uprimne.

Tamara M

Nie som nonstop na zdraví......ale ked sa niečo deje,tak som tu.....
Deti sú vonku,,,hrajú sa...ale mám ich pod dozorom......
nič som si záhadne nespomenula.....len sa snažím odpovedať ľudom.....
Laurina ty asi nevieš čo je to cytologické vyšetrenie.......
Nemusíš mi veriť laurina,,,,a všetci ostatní....existujú ľudia čo tomuto veria....a stoja primne.....
A CHCEM POPROSIT ADMINA, aby zmazal celú túto tému,,,lebo ja už nevládzem počúvať dalej tieto narážky....dakujem...

Adriana T

Laurina22 vypadni preč ty hnoj .... nema zmysel sem písať..... Tamara ja ti verím áno.... nech si píšu čo chcú .... ja tiež čakám na testy zažívam podobné a velmi sa trápim .... a tí ktorí mi neveria ,,, im sa to nechutne vráti prajem im rakovinu ,,,,

Laurina22

Tamara.Napisala si,ze ti vzali vzorku na rakovinove bunky.WTF???

Toto by mi povedala moja 6 rocna sestra.

Ja sa pytam,AKE vysetrenia ti robili?Co ti robili?Kedy ti robili?Akym postupom ti robili?

Mas dve male deti,tak pises.Si non stop na zdravi alebo na FB.Kde mas deti?

7:53 si prispievala do temy Preco este nespite?A zrazu 8:00 bol v tejto teme prispevok,ktory podla teba pise niekto iny...Zaujimave.

Posledna vec,stresujes tu za vysledky ale zabudla si,ze dnes je sviatok a zahadne si si na to spomenula az dnes rano?

Magduška18

RIA a podobní chodte do piči

No vy zle dopadnete Tamarka,,, drzim ti palce aby to dobre dopadlo moja....ja mam tiež rakovinu mám už len 12 kg ,,,,,,,ale žijem každý deň super želám ti vela zdravia. Magduška