hyperhydroza

zlatko

Chcem sa spytat,kupila som si Driclor a nie je mi jasne,ze ked si to rano umyjem ,ci mozem na to naniest potom tuhy deodorant.Dakujem moc

hyperhydro

Pozri si stranku www.edusan.sk

v ponuke sa nachadza aj: mam problem,
do vyhladavaca potom zadaj potenie a vyhodi ti dostatok prispevkov,
Proti poteniu sa pouziva aj botulotoxin, mam to odskusane na sebe, pomohlo mi!!
Alebo vyskusaj driclor, da sa kupit v lekarni...

Aja

Ahoj,
ja jsem timhle problemem take trpela.Jiz rok jsem po uspesne operaci,musis se zkusit zeptat va vasi nemocnici na oddeleni chirurgie.Provedou ti hrudni sympatektomii,ve slovenstine se to bude jmenovat podobne nebo mozna stejne.Jestli chces tak mi napis na email,napisu ti podrobnosti.Andrea

desiree

Takze v mojom pripade sa jedna o asi tak 5-rocne obdobie ochorenia. U lekara som s tym este nebola, ale raz som videla na nemeckom programe dokument o jednej zene, ktora mala ten isty problem ako ja a jej diagnoza bola HYPERHYDROZA. To znamenalo, ze ona mala vecne mokre podpazusie ci bolo zimne obdobie, kedy sa clovek normalne nepoti alebo v lete, ked su niekedy tropicke horucavy. Jew to hrozne, nech robim cokolvek, stale mam mokrre podpazusie, i ked len kludne sedim, nemyslim, ze to ma nieco spolocne s nadmernym pohybom, lebo sa to stava i v totalnom klude. Az k veceru pozorujem mierny ustup ba az totalne vynechanie tejto funkcie, takze moje trapenie sa konci az vo vecernych hodinach a zacina sa hned rano po zobudeni. V tej relacii pomohlo tej zene len vyoperovanie potnych zliaz v podpazusi. Ak sa niekto stretol s touto tematikou, prosim pomozte? Budem vdacna za kazdu radu! Dakujem!!!