Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapal priedusiek-rady

Príspevok v téme: Zapal priedusiek-rady
zappried

Ahojte, z dovolenky z ktorej sme sa vratili pred 3 tyzdnami som si priniesla zpal priedusiek. Uz na dovolenke som mala problemy a vedela som, ze zase je to tu- vdaka klime, bez ktorej sme bohuzial fungovat nemohli. Po navrate domov sa situacia zlepsila,ale pred tyzdnom som bola nutena ist k lekarke, dostala som ATB cedax (400mg-5kapsul), po 5dnocha ko som yvbrala ATB sa nic nezlepsilo, tak som sla opat k lekarke tak mi predpisala estejedno balenie. Este mi zostale 2 tabl. z balenia, ale zmeny ziadne. Hlien mams tale, kaslem ako tuberak, len mensi rozdiel je v tom, ze rano ked sa zobudim hlieny nemam, okolo obeda ich mam az do vecera a vecer mi to zase prejde. UZ som z toho zufaa, zajtra idem k lekarke, nie som este uplne ok, neviem ako si mam sama pomoct, dalsie lieky nechcem, je mi jasne ze doma na PN ma bez liekov nenecha a ani nemozem byt dlho na pn z prace. Popri ATB som brala sirup hedelix, neviem co pomohol, mne skor hlieny vychadzaju cez nos a nevykaslem nic. Este by som sa rada spytala, ako dlho s alieci zapal priedusiek? Ja som zatial vzdy bola od kaslu v pohode do tyzdna a halsivky som mala v pohode do par dni, ale toto jenekonecna pesnicka.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapal priedusiek-rady - Fórum - ZDRAVIE.sk