Unikam do sveta rozpravok

Príspevok v téme: Unikam do sveta rozpravok
ewelinka

Stale castejsie sa pristihnem pri tom, ako snivam, ze zijem niekde inde, najlepsie v krajine elfov a za muza mam Aragorna.Ja viem, je to hlupe, lebo pri mojom veku (mam 25) by som uz mala byt vyrastena z takych veci, ja mam pocit, ze si kvoli tomu nikoho nenajdem, lebo potom mam take naroky aj na partnera v zivote, napriklad mna pritahuju starsi hlbavy muzi, taky ten introvertny typ a takych je strasne malo, som normalna?

erika1020

si uplne normalna mlada baba,neni nič na tom sa v myslienkach stat krasnou elfkou! ja som vydata mamina 2 deti, a pri upratovani,vareni sa tak isto stávam vilou :). som rada že je nás viac,je to určite lepšie,ako si zacat s drogami a pod... takže mile elfky a vily princezne,ozvite sa !! koľke sme???

arnie11

Som za.
Ahoj ewelinka, ja som sa arnie. /prvy par zoznameny/ :-)

Ale ako komercny projekt to asi neuspeje, klientela by bola pomerne uzka skupina. A moze vyuzivat aj sluzby konkurencnych, nespecializovanych zoznamiek, staci uviest v inzerate poziadavky na partnera.

arnie11

blondula

Taketo tu radsej nepis. :-) Ked si Ta predstavim na tej luke zacnem aj ja snivat. Aj ked to uz nebudu take rozpravkove sny. :-)

blondula

keby som si mala ja vybrat aka rozpravkova bytost by som bola,tak urcite lesna vila :DDDDD vzdy ked som v lesiku,si predstavujem ako tam beham,lietam po zelenej travicke obrastenej machom, plnej kvetov,"oblecena" v listovo-kvetinovom sate,popripade naha a v dlhych strapatych vlasoch mam vpletene nejake malinke kvietky :DDD

arnie11

Preco by to bolo hlupe? Vela ludi sa utieka do sveta fantazie. A niekt. sa tym aj zivia. Ak mas okrem fantazie trochu talentu na pisanie, mozes skusit pisat nejake romany, fantasy a pod.
Dolezite ale je, aby Ti to neprerastlo cez hlavu a vedela odlisit realitu od fantazie. A samozrejme zila aj ten realny zivot nie len nejaky snovy.
A urcite je viac starsich, hlbavych introvertov (aj nezadanych) ako mladych dievcat ktore by na takych leteli.
Aj ja som taky :-). Len vyzeram trochu mladsie, ako moji rovesnici. Asi obmedzim holenie, nech sa viac podobam na Aragorna :-).

Jooe Ker

no nevadi si momentalne psychicky tak "nastavena" (niekto ti chyba?) nie je nic krajsie ,ako sa nechat uniest, prezivat,predstavovat si ........ nezabudni sa prebrat ,pokial chces sny realizovat ......drzim palce :)