Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako mam vyvolat hnacku - vyprazdnenie?

Príspevok v téme: Ako mam vyvolat hnacku - vyprazdnenie?
Maja2959

chcela b som sa spytat ako sa da vyvolat hnacka?uz nevladzem...mam strasne nafuknute brucho o 2kg viac stolicu mam raz za 2/3dni a stale citim tlak a boli ma v oblasti konecnika...boli ma uz aj pohlavny styk s priatelom...po tom ma boli cele brucho...najprv som sa bala ci nie som tehotna ale urcite by som nemala no vyzeram tak fyzicky...brucho je take tvrde nafuknute...casto krat mam pocit ze chcem ist na zachod ale ked pridem tak nic...uz som mavala take problemy a vtedy to prerastlo az tak ze som musela do nemocnice...teraz nechcem ale chcem sa co najskor vyprazdnit...co mam robit?moze to byt aj tym ze om brala escapelle(tabletku po)?

Hnacka

Mne pomaha ked si kupim susene slivky a zalejem si och horucou vodou potom ked su take navlhcene ich zjem :D potom ma prehna

liliFuk

Mne jedneho casu poradila kamoska taky caj z lekarni ,ma aj taky hlupucky nazov ,hodiaci sa k tomu co vas caka po uziti toho caju ,cize zozente si caj s nazvom ----> lietajuca lastovicka (ja neviem ci to bola nahoda ,ale potom putoval do kosa ,lebo ja som skoro nedoletela do .... ,takze toto nikdy viac nekupim ,ale ak ..... )

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako mam vyvolat hnacku - vyprazdnenie? - Fórum - ZDRAVIE.sk