Predsudky

Príspevok v téme: Predsudky
kpl

Zaujimalo by ma, preco maju ludia predsudky voci pacientom psychiatrie? Preco si hned vsetci myslia, ze sme blazni? Preco sa nas boja, preco pri rozhovore ustupuju? Ake mate skusenosti vy, co ste pacienti psychiatrickej ambulancie? A vy, co nie ste psychiatrickymi pacientami aky mate postoj? Preco tolko predsudkov? A netvarte sa tu vsetci, ze nas chapete. Mozno takto cez net ano, ale v realnom zivote je to ako? Vdaka za odpovede, snazim sa to pochopit.

Heatherka

kpl nedas mi na seba nejaky kontakt? chcemi ti nieco napisat a nechcem to rozoberat tuna, lebo je to velmi doverne :)

a co sa tyka chorob. ktore sa liecia na psychiatrii. napriklad za taku depresiu clovek vobec nemoze. a ludia, co trpia uzkostami,panickym strachom,poruchami spanku vobec nie su ini od tych normalnych ludi. je ine, ak je niekto psychicky chory, ze sa pomatie, alebo nevie rozhodovat racionalne ale myslim si, ze vela ludi si nevie priznat, ano je mi nieco. mozno kazdy 3 clovek niecim trpi a je nemoralne akekolvek odcudzovanie. moj nazor.

tpch

Dnes je tazka doba a ludom z toho prepina. Stat sa to moze uplne kazdemu. Neznamena to vsak, ze budem kontakty s tymito postihnutymi vyhladavat.

kpl

zaujimave, ze tu to vacsinou ludia chapu. Tak ja uz neviem. Mozno mam len ja predsudky voci tym, co nie su pacientmi psychiatrie :)

lenca45

Tpch, ty si skutocne jeden bezcitny a prazdny clovek. Je mi Ta luto. Urob ludom na tomto fore sluzbu, najdi si inu zabavku a ventiluj si svoju negativitu niekde inde, nie na stranke, kde ludia hladaju pomoc.